Dikey geçiş Ögrencilerinin Askerlik durumu

shareurlove

Yeni Üye
Slm arkadaslar merak ettğim bi konuyu ögrenmek istedim şimdi ben 2 senelik önlisans programından 2009 yılında mezun oldum ve direkt olarak açık ögretime dikey geçiş hakkımı kullandım ve iktisat lisans öğrenimi hazırlık programına kayıt oldum yani suan 4 senelik iktisat okuyorum. Ama aöf sitesinde şu yazıyı okudum ''Dikey geçişle lisans öğrenimine hazırlık programına kayıt yaptıranlar ve ikinci üniversiteden kayıt yaptıran öğrenciler askerlik tecil işlemlerinden yararla-namazlar.'' yani benim tecil hakkım bitmiş mi bulunuyor daha 89 doğumluyum ve dikey geçişle açık öğretim dışında normal fakülteyede girmek istiyorum yani bunun için çalışıyorum biiraz tuhaf geldi bana ayrıntılı bilgi verebilecek var mı acaba :confused:

serhata

Yeni Üye
yok ole bısey egerkı baska ıkı yıllık okursan ole olur 4 yıllıga gecıs yaptıgın ıcın şu anda tecillisin zaten umarım acıklayıcı olmustur:)

shareurlove

Yeni Üye
Hmm inş öyledir kardeş cok kafamı kurcalıyor ya işten fırsat bulupta araştıramıyorumda bakalım inş kötü bişey olmaz

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dikey Geçiş ile kayıt olan öğrencilrde askerliklerini tecil ettirebilmektelerdir. Ayrıca 2011-2012 eğitim döneminde hazırlık sınıfı kaldırıldığı için direk 3.sınıfa kayıt olabilmektesiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl