Şu anda en cok duymak istediginiz soz nedir ???

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
su anda en cok neyi duymak isterdiniz..en cok hangi sozu duymak isterdiniz...?
Tüm dualarınız tarafımdan kabul görüldü..:)

?

.............................

Misafir
tmm kaçda nerde buluşuyoruz !? tabiki meşhur ortaköy kumprini başka yerde yersen ortaköydeki tadı alamzsın kanımca hele bi de akşam ışıl ışıl boğaz köprüsüne karşı... öfffff cnm çekdi bak şimdi... :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
tmm kaçda nerde buluşuyoruz !? tabiki meşhur ortaköy kumprini başka yerde yersen ortaköydeki tadı alamzsın kanımca hele bi de akşam ışıl ışıl boğaz köprüsüne karşı... öfffff cnm çekdi bak şimdi... :D
Ay ne güzel olur valla.Hâyali bile güzeldi kumpirler ve boğaz köprüsü,stresten uzak,sakin bir ortam.ay ay

Farkettim ki Alman beni kumpir yemeğe götürüyor

?

Misafir
burası " farkettimki" oyunu değil birsen hanm ... :D

duymak istediğim söz " tmm şurda şu saatte buluşuruz..." olurdu heralde... :D

?

Misafir
Oyunu kurallarına göre oynayalım o zaman ... hep bunu demek istemişimdir (heleki mod olan birine) artık ölsemde gözüm açık gitmez... :D çünkü vakti zamanında bana çok denmişdi :D:D:D:D:D:D:D

şu anda duymak istediim söz " YUUUPPPİİİİİ !!!! " :D :D :D :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Oyunu kurallarına göre oynayalım o zaman ... hep bunu demek istemişimdir (heleki mod olan birine) artık ölsemde gözüm açık gitmez... :D çünkü vakti zamanında bana çok denmişdi :D:D:D:D:D:D:D

şu anda duymak istediim söz " YUUUPPPİİİİİ !!!! " :D :D :D :D
Ay ne kadar mutlu olmuşssun bir modun hata yapmasından,o kadar büyük hata ki bu Alman.Mutluluğun daim olsun...

?

Misafir
Evet büyük hata (bana göre değil tabi...) ama forumdaki bazı mod görünümlülere göre... Çünkü vakti zamanında bana incir kabuğunu doldurmayacak nedenlerle uyarı alıp ona göre hareket etmem söylenmişdi.... Kurban sen oldun üzgünüm... kurunun yanında yaşda yanar misali.. :(

duymak istediğim söz "hadi gezmye gidelim.... "

Hazır-Cevap

Özel Üye
Evet büyük hata (bana göre değil tabi...) ama forumdaki bazı mod görünümlülere göre... Çünkü vakti zamanında bana incir kabuğunu doldurmayacak nedenlerle uyarı alıp ona göre hareket etmem söylenmişdi.... Kurban sen oldun üzgünüm... kurunun yanında yaşda yanar misali.. :(

duymak istediğim söz "hadi gezmye gidelim.... "
Zaten her şey bana denk geliyor ne hikmetse.:(:( Kurban ben oldum :(Neyse :(

Duymak istediğim söz başkalarının hatalarına kurban gitmek istemiyorum.:mad:

?

Misafir
Her şey sana denk gelimyor... Söylencek kişileri boş bırakmıyorum merak etme....

" yemek siparişiniz geldii...." sözü...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara