Kedileri öldürüp kanını içiyormuş!!!

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne tatile gelen 35 yaşındaki S.S.'nin, kaldığı otel ve pansiyonda kedileri öldürüp kanını içtiği iddiası hayvanseverleri ayağa kaldırdı.
Savcının talimatı serbest bırakılan ve akli dengesinin yerinde olmadığı ileri sürülen S.S. hakkında, 'mala zarar vermekten' adli işlem yapıldı. Bodrum'a 4 Şubat Perşembe günü tatil için gelen S.S., Umurca Caddesi'ndeki Oya Otel'e yerleşti. Burada iki gün kalan genç kadın, dün de Kumbahçe Mahallesi'nde Adnan ve Fatoş Can'ın birlikte işlettiği Okyanus Pansiyon'a geldi. Bir gece kalmak için rezervasyon yaptıran S.S., bu sabah pansiyondan ayrıldı.

S.S.'nin geceyi geçirdiği odayı temizleyen görevli, banyodaki küvetin içinde kanlar içerisinde bir kedi ölüsü buldu. Görevlinin olayı
haber verdiği Çan çifti, kamera kayıtlarını izledi. Kayıtlarda, S.S.'nin lobideki kediyi alarak odasına götürdüğü görüldü. Can çiftinin Bodrum
İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne şikayeti üzerine S.S. kısa sürede yakalandı.

OTELİN KEDİSİYMİŞ

Emniyette ifade veren pansiyon işletmecisi Fatoş Can, "Birden ortadan kaybolan 'Battaniye' adlı kedimizin ölüsü S.S.'nin kaldığı odanın banyo kuvetinde kanlar içinde bulundu. S.S. kedimizi duş kablosu ile boğarak öldürdüğünü ve karnını delip kanını içtiğini
itiraf
etmiş. Kamera kayıtlarında üç kez kaçan kedimizi yakalayıp götürürken görüntüsü var. Olayın şokunu hala üzerimizden atamadık" dedi.

Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakılan S.S.'nin daha önce kaldığı Oya Otel'de de iki kediyi öldürdüğü ortaya çıktı.

AKLİ DENGESİ BOZUK ŞÜPHESİ

Emniyet Müdürü Niyazi Turgay S.S.'nin kedileri öldürdüğünü
itiraf
ettiğini belirterek, şunları sölyledi:"S.S. ifadesinde 'Evet kedileri öldürdüm. Psikolojim aşırı bozuk. Zaman zaman ne yaptığımı bilmiyorum. İsteyerek yapmadım. Kendime hakim olamadığım anlar oluyor' dedi. S.S. ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakıldı, ancak 'mala zarar vermekten' hakkında adli işlem yapıldı. Kadının akli dengesinin yerinde olmadığını sanıyorum."

HAYVANSEVERLER PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu da kedileri sadistçe öldüren S.S.'nin serbest bırakılmasına anlam veremediğini belirterek, "Derneğimizin avukatı Rıza Bengi ile birlikte bu vahşetin peşini bırakmayacağız. Akli dengesi yerinde değilse, yakalansın ve tedavi edilsin. Bu tür satanistçe davranan ruh hastası ve kedileri öldürüp kanını içen insanların yarın bir insana, bir çocuğa zarar vermeyeceğini kim bilebilir?" dedi.

Hay Allahım ne günlere kaldık:eek:

meleeek

Yeni Üye
Aman Yarabbim ne günlere kaldık.:eek::eek:Nasıl böyle bişey yapabilmiş anlamadım.Çok yazık.Allah ıslah etsin....paylaşım için teşekkürler

ROSEŞAH

Özel Üye
Hay Allahım ne günlere kaldık:eek: gerçekten akli dengesimi bozuk acaba yoksa
satanist miydi?? haber için saol.

ECRİN90

Özel Üye
Mantıklı bi insan böyle bi canilik yapmaz. Gerçi insan eti yiyen insanı duyduktan sonra bu pek ilginç gelmedi bana :confused: Ne diyim Allah akıl fikir versin !

E

_elmayra_

Misafir
S.S. hakkında, 'mala zarar vermekten' adli işlem yapıldı.

bir canlıyı mal olarak görmek gerçekten çok acı.Allah ıslah etmesin en kısa zamanda belasını versin.pislik yaratık:mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl