Cem Garipoğlu Hakim Karşısında

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
İstanbul Etiler'de başı kesildikten sonra cesedi çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yargılanmasına bugün başlanıyor.

Hakkında "Canavarca hisle, tasarlayarak ve eziyet çektirerek adamöldürme" suçundan 24 yıla kadar hapis cezası istenilen Garipoğlu bugün saat 10.30'da Bakırköy 2. Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi'nde ilk kez hâkimkarşısına çıkacak.

?

.............................

Misafir
24 yıl sonra m.a.ağca gibi meşhur olursa şaşmayın... Bakalım o günleri görebilecekmiyiz...!??? :S

E

_elmayra_

Misafir
bu olayda en acı olan da öldürülen kız ve ailesi hakkında konuşulanlar.erkek arkadaşının evinde ne işi vardı gibi cahil fikirler.ve bunu söyleyen bayanlar oluyor genelde.bu forumda da okudum buna benzer düşünceler.insanlıgımdan utandım o an:cool:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Böyle bir sucun cezası ne olur, önce öldürüyor sonra soğuk kanlı bir şekilde,testere ile kesiyor ben idam edilmesini isterdim ama nerde.....??

ECRİN90

Özel Üye
Bence cezaevinden çıktıktan sonra idam edilir :D !! Şaka bi yana Tüm dünya tanıyor artık onu.. Çıktıktan sonra eski hayatına dönemeyeceği kesin..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO