Yardım Edermisiniz ?

bytamam

Yeni Üye
Bu Sene Myo'da okuyorum..Orayı Bırakıp Aof'ye Kayıt Olmayı Düsünüyorum Bu Bölümde Okuyan Arkadaslar Bölümü Biraz Anlatabilirmi?Sınavları Falan Zor Oluyormu?Ya Da Tavsiye Edebileceğiniz Kolay bölümler Varmı?

onbasi

Yeni Üye
myo'ya devam et arkadaşım,
hani herkes aöf kolay, biz okuyoruz diploma alıyoruz onlar yatıyor diploma alıyor diyorlar ya
fakat durum hiçte öyle değil,
ben hem örgün eğitim hemde aöf görmüş birisi olarak örgün eğitim derim,
örgün eğitimde,
hocayı kafaya alırsın geçersin,
kopya çeker geçersin,
dayak yiyip geçersin,
batak oynayıp geçersin,
ev bulamayıp geçersin,
alem yapıp geçersin,
vb. örnekler çoğaltılablir.
inek olup kalabilirsinde :)
fakat aöf'de torpil yok,
kopya çekmek yok,
yani Güven Özen Tecrübe gerektirir.

Neyse gelelim asıl konuya,
eğer fotoğrafçılığa merağın varsa ve bunun ötesine gidip,
yemeyip içmeyip fotoğraf düşünüyorsan 5 aylık maaşını bir makine ve lense veririm dersen oku derim,
çoğu kişi bir furyadır girdi kolay kolay diye,
umarım onlar için kolay olur.
Ama kolay değil:)
ben şuan okuyorum ve 2 senede biteceğine ihtimal vermiyorum,
zor gözüken dersler var
örnek olark; uygarlık tarihi, sosyolojiye giriş, ingilizce(bana zor )
vaziyet bundan ibaret.
Ama myo'yu bırakma illaki okuyacağım diyorsan 2sinide beraber götür,
iki üniversite aynı anda okuyabliyorsun.
başarılar.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Bu Sene Myo'da okuyorum..Orayı Bırakıp Aof'ye Kayıt Olmayı Düsünüyorum Bu Bölümde Okuyan Arkadaslar Bölümü Biraz Anlatabilirmi?Sınavları Falan Zor Oluyormu?Ya Da Tavsiye Edebileceğiniz Kolay bölümler Varmı?
MYO ise okuyacağınız en ideal bolum işletmedir.Oyle kolay bolumdeyok ne kadar kolayda olsa biraz çalşmak emek vermek lazım zaten çalştıktan sonra hepsi kolaydır.Ama işletme ideal ve kolay diye bilirim.Siz MYO bitirip dikey geçişle neden 3.sınıfta devam etmiyorsunuzki onuda anlamış değilim.MYO 2 yıllık hangi bolumde okuyosun bilmiyorum ama orası bittikten sonra dikey geçişle açıköğretimde bi üst sınıfa gecebiliyrsun bunuda hatırlatmış olayım.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
hani herkes aöf kolay, biz okuyoruz diploma alıyoruz onlar yatıyor diploma alıyor diyorlar ya
örgün eğitimde,
kopya çeker geçersin,
dayak yiyip geçersin,
batak oynayıp geçersin,
ev bulamayıp geçersin,
alem yapıp geçersin,
fakat aöf'de torpil yok,

O kadar güzel anlatmışsınızki süpersiniz tek kelimeyle:) kusura bakmayın ama ben bu yazdıklarnıza baktımda çok tembel bir insan olduğunuzu tahmin edebiliyorum:):) zavallı açıköğretimliler ne yapsın soylediğiniz gibi kopya yok torpil yok Allah yardımcımız olsun ama bizim tek şansımız var bi konuda çok şanslıyız hem para kazanıyoruz hem okuyorz örgün okuyanlar ne yapıyor okula gidip geliyr masraf açıyor eee sonuç açıköğretim bitirende aynı tahsill örgün bitirende sen örgünü bitirene kadar para yiyisoun masrafyapıysn açıköğretimdeki sen okulu bitirene kadar araba ev alıyor para biriktiriyr:):) en basidinden:):)

sedatyldz

Yeni Üye
Arkadaşlar bölüm hakkında genel bir bilgi almak istiyorum.Genel olarak alabilirmiyim veya yönlendirebileceğiniz bir site var mı ?

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Genel olarak kısacası mutlaka her bolumde zor ders vardır ama bana kalırsa ben işletmeyi oneririm oyle kolay bi bolum yok anlayacağınız.Sınavlar zaten 3 bolumde yapılıyor bunlar:arasınav,final,bütünleme not ortalaması ise ara sınavın %30 finalın %70 alıyorlar bu 50 yi geçerse o dersten başarılı sayılıyorsun.Bütünlemeye ise finalde başarısız olduğunuzda giriyorsunuz:):) belki bunları biliyorsunuz yinede ben hatırlatmak için soyledim.Ortalama her dersten 30 soru var tabi bazı derslerde 26 bazı derslerde 36 soruda mevcut.benin anlatabileceğim bunlar herşey ortada zaten.

sedatyldz

Yeni Üye
Çok teşekkür ederim bilgiler için Fotoğrafçılık ve Kameramanlık hakkında da bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa biraz bilgi almak isterim bu şekilde tekrar teşekkürler..

?

.............................

Misafir
örgün eğitimde,
kopya çeker geçersin,
dayak yiyip geçersin,
batak oynayıp geçersin,
ev bulamayıp geçersin,
alem yapıp geçersin,
fakat aöf'de torpil yok,
kopya çekmek yok,
yani Güven Özen Tecrübe gerektirir.

Neyse gelelim asıl konuya,
eğer fotoğrafçılığa merağın varsa ve bunun ötesine gidip,
yemeyip içmeyip fotoğraf düşünüyorsan 5 aylık maaşını bir makine ve lense veririm dersen oku derim,
çoğu kişi bir furyadır girdi kolay kolay diye,
umarım onlar için kolay olur.
Ama kolay değil:)
ben şuan okuyorum ve 2 senede biteceğine ihtimal vermiyorum,
zor gözüken dersler var
örnek olark; uygarlık tarihi, sosyolojiye giriş, ingilizce(bana zor )
vaziyet bundan ibaret.
Ama myo'yu bırakma illaki okuyacağım diyorsan 2sinide beraber götür,
iki üniversite aynı anda okuyabliyorsun.
başarılar.
fotoğrafçılıkda okuyorum demişsin her şey teoriklikdenmi ibaret (ki bana ölee geliyo sanki) elle tutulur gözle görülür bir şey yokmu ? 2011 de bu bölümü okuma planlarım var bi terslik olmazsa ... :rolleyes:

ingilizcenin zor görmeni anlıyorumdaa uygarlık tarihi, sosyolojinin nesini zor görüyosun ?? ezbere dayalı olduğu içinmi yoksa ?? :confused: merak ettim şimdi ... :rolleyes:

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ara sınavda ıng 63 aldım msela ıng kıtap bıle acmadım gecmıs yılların sorularına baktım ama taş catlasın 7 tnae cıkmamıstır basarılar herkeze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara