AÖF - İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıf (YARDIM!)

Prens-Turkey

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlarım.
Benim çok büyük ve sıkıntılı bir sorunum var. Ben bu sene AÖF'lü oldum. İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıfındayım. Şimdi müsadenizle sıkıntımı paylaşayım sizlerle..
Benim bir Kız arkadaşım var ve çok ciddi devam ediyor ilişkimiz evlilik düşünüyoruz ama problemimiz büyük Kız Uludağ ÜNV. Fen Edebiyat Fakültesi mezunu. Babası Makina Mühendisi, Annesi Memur, Abisi Doktor, Kız Kardeşi Sınıf öğretmeni kızda kendisi Memur olmayı hedefliyor. Şimdi benimde en az AÖF mezunu olmam gerekiyor. Ailesi Lise ve altı tahsillilere Kızını vermicekmiş yani anlayacağınız ne yapıp ne edip benim 4 yılda hiç tekrar yapmadan AÖF'ten mezun olmam lazım kezza ben 25 Kız arkadaşım 26 yaşında yaşlarımızda ilerde kaybedeceğimiz 1'dk mız bile yok. Ben çalışıyorum ama evde İnternet'im var ve İnternet üzerinden 1-2-3-4 sınıf derslerine çalışabileceğim en kapsamlı içeriği olan ve bunlardan kolayca yararlanabileceğim basit ve anlatımlı siteler ve kaynaklar istiyorum gecemi gündüzümü buna vericem umarım derdimi anlatabilmişimdir ve beni anlamışsınızdır. Şimdiden hepinizden ALLAH razı olsun düşüncelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum herkese kolay gelsin. Sevgiler, Saygılar..

ROSEŞAH

Özel Üye
Sayın üye;forumda ders notları,deneme soruları ve geçmiş yıllara ait çıkmış sorular
mevcut,yapacağınız tek şey bol bol çalışmak madem bu kadar isteklisiniz derslere
çalışmak sizin için zor olmayacaktır tabii çalışınca da sene kaybı olmadan okulunuzu bitirirsiniz umarım,iyi forumlar...

Prens-Turkey

Yeni Üye
Anladım Kardeşim şimdi ben sadece bol bol bu siteden saydığınız ders notları, deneme soruları, geçmiş yıllara ait çıkmış sorular bölümünden yararlansam yeterli olurmu kursa gitmesem kitaplara falan çalışmasam?
Düşünceleriniz için Teşekkürler..

ROSEŞAH

Özel Üye
Eğer zamanınız ve imkanınız varsa kursa gidebilir veya kaynak kitaplardan da
yararlanırsınız, ama ders kitaplarındaki özetleri ve ünite sonu testlerini çözdükten sonra;geçmiş yıllarda çıkan özellikle son iki üç yılın sorularına çalışırsanız istediğiniz başarıları elde edeceğinizi düşünüyorum,
rica ederim.

ROSEŞAH

Özel Üye
Aşkın gücü ve sevgi her zorluğu yener:)

Prens-Turkey

Yeni Üye
Yok Kardeş Valla zamanımda imkanımda. Kitaplardaki özetleri ve Ünite sonu testlerini çözmeden sadece geçmiş yıllardaki çıkan özellikle 2-3 yılın sorularını bol bol çözsem yeterli olurmu?
Aynen sırf Aşkım Sevgim için bu işe bulaştım beni bu yolda yanlız bırakma olurmu? :)

ROSEŞAH

Özel Üye
Çalıştıktan sonra zor değil,yeterki çalış,zaten sınavlar da abartı derecesinde zor geçmiyor buna inan:)

Prens-Turkey

Yeni Üye
Herkes zor diyor ama gözümü korkuttular. İnternet üzerindeki en iyi kaynağı bulup düzenli olarak çalışmak istiyorum. Kafam çok karışık.. :confused:

ROSEŞAH

Özel Üye
Zor değil,düzenli olarak vakit ayırıp çalişman yeterli,bu konuda forumumuzdan
yararlanabilirsiniz,ortada kafa karıştıracak göz korkutacak kadar büyük bişey yok,
sadece düzenli çalış yeter:)

ragut

Banned
Aşkın gücü ve sevgi her zorluğu yener

eğer dediğin gibi olsaydı arkadaşım dünyada para olmadanda yaşanırdı sevgi sadece manevi bişeydir maddi varlıklar olmadan asla bir işe yaramaz o yüzden hayali değil gerçekçi şeylere bakmak lazım

çelebi2121

Yeni Üye
kamu yonetimi son yılların çıkmış soruları nerden bulabilirim tşkler..

timsah1966

Yeni Üye
arkadaşım sınavların ne oldu merak ediyorum.ben bu yaşıma rağmen firesiz geçtim.ama senin sınav sonuçlarını gerçekten merak ediyorum.

eceft

Yeni Üye
çıkmış soruları bile çalışsan baya katkısı olur bu arada 1. sınıfı bitirdin mi, merak ettim

Aksacli

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Kızı Bırak Kurtul Kardeş Gülme Şimdi Bana...
Kardeşim Okuyorsan Kendin İçin Oku Böyle Başarılı Olamazsın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara