Deprem!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Peş peşe iki büyük deprem!

Japonya'da dün meydana gelen 7.0 büyüklüğündeki depremin ardından bugün de Şili 8.8 ile sarsıldı

27.02.2010 10:47

Dün gece geç saatlerde Japonya'da meydana gelen 7.0 büyüklüğündeki depremin ardından bugün de Şili 8.8 ile sarsıldı.
Pasifik Okyanusu açıklarındaki depremin ardından bölgede tsunami uyarısı yapıldı.
Şili'nin güney ve orta bölgelerini sallayan depremin ardından şu ana kadar can kaybı bildirilmezken, Associated Press haber ajansı başkent Santiago'da bazı binaların yıkıldığını belirtti.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Konya da 4.5 şiddetindeki depremde halk aylarca kendine gelememişdi 8.0 büyüklügündeki depremi düşünmek bile istemiyorum....Can kaybının olmaması da mucize bence o panikle insan ne yapacagını bilemez....
Daha büyüğünün olmaması dileğiyle herkese geçmiş olsun...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Amin hakikaten Türkiye içerisinde böle büyük bi deprem olduğunu düşünmek bile ürkütücü Allah korusun!

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ortada Türkiye filan kalacagını düşünmüyorum ben 8.0 lık bir depremde:D bu binalarla:mad:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bende 7.2 lik depreme yaşadım.Arkadaşlarımı,hocalarımı kaybettim.1,5 sene sokakta barakada yaşadık.Allahım hepimizi korusun.Çok zor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara