Facebook çöktü!

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
İnternetin en büyük sosyal paylaşım platformlarından Facebook sabah saatlerinden beri çalışmıyor. Facebook.com adresinden siteye girmeye çalışan kullanıcılar hesaplarına ulaşamıyor. İnternette forumların ve diğer sosyal ağlarından gündeminde birinci sıraya yerleşen Facebook sorunu saatler geçmesine rağmen hala çözülemedi. 3G bağlantı ile cep telefonları ve bilgisayarları ile internete giren kullanıcılar Facebok hesaplarına erişebilirken kullanıcıların geneli kişisel sayfalarına bağlanamıyor

graal89

♥ Ankaragücü ♥
facebook düzelmezse intihar ederim ben:)Sabah sabah bu haberi duyduğum çok kötü oldu be:)

sonsuz_nur

Özel Üye
onur sen hepimizin adına intahar et o zman :)hepimiz pisi pisine gitmeyelim hiç deglse birimiz intahar etsin:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar anlamıyorum sizi benim için bi şey ifade etmiyor face :cool:
intihar etmek filan nerden çıkarıyorsunuz ya:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Senin içinde anlam ifade etsin aslı kanka :) face olmasa ben Ankaragücü reklamını nasıl yapacam ben dünyanın öbür ucundaki adamlara face sayesinde ankaragücünü tanıtıyorum o olmasa nasıl tanıtacağım:)ben kendimi feda ederim nur sizin iç in:)

?

.............................

Misafir
eeee giriyo... !!?? haberin zamanını kaçırdım acaba !? :rolleyes: sizin bilgisyarınız çökmesin :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Senin içinde anlam ifade etsin aslı kanka :) face olmasa ben Ankaragücü reklamını nasıl yapacam ben dünyanın öbür ucundaki adamlara face sayesinde ankaragücünü tanıtıyorum o olmasa nasıl tanıtacağım:)ben kendimi feda ederim nur sizin iç in:)
Pardon Onurcum Ankaragücü için hiç düşünmemiştim :)neyse açılsın da reklama devam et;)

By_tr

Özel Üye
önceleri gereksiz gördüğümüz bi çok şey nasıl da hayatımızın anlamı haline gelebiliyor çok ilginç gerçekten

E

_elmayra_

Misafir
kuzenlerim oyun oynuyorlar..pet..bilmem ne isimli bir oyun.orada evcil hayvan yetiştiriyorlar.sanal evcil hayvan yetiştirmek insana nasıl bir haz verir anlamıyorum.biz aynı kuşaktanız mesut belki de budur saçma bulma nedenimiz:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ne gereksizi bence gerekli ben ali abiye bile face oldum şu zamanda sokakta çocuğun face adresi olmasın arkadaşları arasına almıyo bence gerekli:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO