Cimbom'un 'Paşa' keyfi!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Turkcell Süper Lig'in 23. hafta kapanış karşılaşmasında Galatasaray, evinde konuk ettiği Kasımpaşa'yı 4-1 mağlup etti. Sarı-kırmızılı ekip bu sonuçla 50 puana yükselerek liderliğini sürdürdü. Konuk ekip Kasımpaşa ise 27 puanda kaldı.

Ali Sami Yen Stadı'nda atmosferin yüksek olduğu karşılaşma oldukça hızlı başladı. Galatasaray özellikle Santos ile rakip kalede etkili olmaya çalıştı. 29. dakikada sahneye çıkan kaptan Arda gol perdesini açtı: 1-0. İlk yarı bu sonuçla geçilirken sarı-kırmızılar etkili bir oyun sergiledi.

İkinci yarıda ise adeta gol şov vardı. Kasımpaşa 65. dakika Yekta'nın ayağından bulduğu golle skora dengeyi getirdi: 1-1. Bu golden 10 dakikada sonra Dos Santos'un vuruşunda dönen topu tamamlayan Keita muhteşem bir gole imzasını attı: 2-1. Dakikalar 81'i gösterdiğinde Koray, Jo'yu ceza sahası içinde düşürdü ve hakem Mustafa Kamil Abitoğlu tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. Koray kırmızı kartla oyun dışı kalırken penaltı vuruşunu gole çeviren Jo fark'ı 2'ye çıkarttı. 84. dakikada Keita kendisinin 2. takımının 4. golünü kaydederek son sözü söyledi 4-1.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bu maçı kazanması gerekliydi.Bütün rakipler kazanmıştı malum Fenerbahçenin yenilmesi Galatasaray için bir avatajdı ve bunu da değerlendirmesini bildi.Kocaeli plaka 41 :)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
haklısın santoz da uyum sürecini tamamlamış belliydi maçta bu sene şampiyonuz inş. Konya 42:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Arkadaşlar ligin bitmesine 11 hafta var ve ben fenerli olarak şampiyonluk şensımızın %51 olduğunu düşünüyorum.
Eger olamazsak ki bi ihtimal (bu futbolcularla biraz öyle sanırım )
Bir fenerli olarak bütün kalbimle bursa inş.Olur diyorum
Son olarak Konya42:D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sende haklısın Aslı 11 hafta var daha bursa ii oynuyo ama bakıyosun en yenilmicek takıma yenilebiliyo istikrar yok fenerde zira son yenilgisiyle birlikte sanki şampiyon olmak istemiyo gibi onçün hayırlısı olsun. Son olarak bende sana katılıyrm konya'nın durumuda hiç ii değil 2.devre sen yakınsın şunlara çemkir gel arada ya:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Çemkirmek mi hiç bana göre degil :)
Her ınısın bı cıkısı varmıs ben bu hafta takımın serıye baslayacagını dusunuyorum fuat hocanın gelmesıyle KONYASPOR cok daha farklı futbol oynuyo bu ortada ıcerde karşıyaka,hacettepe,adana,rıze,giresun dış sahada içel,kocaeli,samsun,bolu,altay bu maçlarda 7 galıbıyet yeterlı artık puan kaybetme luksumuz yok ama KONYASPOR ıyı oynamaya basladı tek sıkıntısı bı galıbıyet almak buda bu hafta olacaktır inş

Fenerbahçeye gelince hiç sorma evet şampiyon olmak istemiyorlar herhalde:(
tek şuçlu Daum ve futbolculardır arkadaş ilk 8 hafta alınan sonuçlar herkesin gözünü boyadı zaten o zamanda oynanan iyi futbol yoktu sadece kazanıyorduk

ZİCO'ya 3,5 milyon vermemek için gönderdiniz yerine daumu getirdiniz acaba bu adam niye 3,5 verdiniz I LOVE YOU ZİCO....:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Valla rosescim ligde ne olur bilinmez ama Galatasaray ve Bursaspor 1.ve 2.olunca yerini kimseye kaptırmak istemeyecektir.Fenerbahçe son zamanlarda puan kayıpları yaşıyor ve takımda performans düşüklüğü hakim.Çözüm bulmak gerekli.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ