3. sınıf kayıt oldum. ama tecil olamamışım.

spirit

Yeni Üye
merhaba 86 lıyım. Hazırlıktan 3. sınıfa gittim tecil belgesi alıp kayıt yaptırdım.Ama gel gelelim aof bürosundan ne olmuşsa olmuş. sanırım belge askerlik şubesine gitmemiş. eski tecil 2010 ocakta bitiyordu. şimdi arıyroum soruyorum. sen mayısta askersin diyorlar.Biraz araştırdım soruşturdum.Ben şimdi ek-c belgesini askerlik şubesine götürmem gerekiyormuş.Ama hiç güvenemiyorum artık bunlara... Konuda sizce bir sorun varmı.Yani uygulama sırasında herhangi bir tür arıza çıkarırlarımı?

not: bürodan hemen gittim belgeyi almaya.Bana demesinmi sistemler yok ..belgeyi veremiyoruz.Gelde delirme. hem tecil için benim bilgilerimi gönderme hemde sistem çalışmıyor bana telefonda bunu söyleme.Şİkayet edecek merci bile yok bunları dimi

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Aynen aynı sorun benimde bi arkadaşımda vardı. Askerlik şubesini aramış yoklama kaçağı gorunuyor.Askerlik şubesindeki yetkililer bi öğrenci belgesinin tecil için yeterli olacağını söylemiş.Sizde yeni bi belge alıp bağlı bulunduğunuz askerlik şubesine posta ile yollayın bi sorun çıkacağını zannetmiyorum.

altan orhan

Yeni Üye
3.sınıfa kayıt olunca ek-c2 alıp şubeye götürceksiniz.köpeğe hoş dicene kendin koşcan bu devirde.byle şeler şakaya gelmez.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
3.sınıfa kayıt olunca ek-c2 alıp şubeye götürceksiniz.köpeğe hoş dicene kendin koşcan bu devirde.byle şeler şakaya gelmez.
Size katılıyorum fakat bi konuda yanlış anlamamanızı isterim argo kelimeler kullanmazsak daha iyi olur:) Tabirinizin anlamı güsel ama ordaki iki kelime çok goze batıyo Hiç kulağa hoş gelmiyor.Bidakine biraz daha dikkatli olursanız hem biz hem site yoneticleri çok memnun olurlar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara