Eurovision Şarkımızı Nasıl Buldunuz?..

2010 Eurovision Şarkımızı Nasıl Buldunuz?

• Beğendim

Kullanılan: 3 20.0%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 8 53.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Hazır-Cevap

Özel Üye
Oylayalım arkadaşlar...

Düşüncelerinizide belirtebilirsiniz...

By_tr

Özel Üye
belki dinledikçe hoşumuza gider zamanla
hem iyi kötü temsilcimiz sonuçta destekliyoruz her daim

jojo

Yeni Üye
olmadı:( tam bir fiyasko. Mangayı bende çok severek dinlerim; ama bu şarkıyla çok zor işimiz.zirveden ziyade ilk 5 e gireceğimizden bile şüpheliyim.bundan önceki temsilcilerimizde ilk 5 e garanti girer dediklerim tutmuştu.üzülerek bundan hiç umudum yok inş. yanılmış olurum...

?

.............................

Misafir
Kim ne derse desin benden iyi not aldı.... :rolleyes: forever manga !! Türkçe olsaydı demişsiniz türkçe halleri hatırlayın bakalım ... bnm aklıma gelen ör verim : Rimi rimi ley ... :p :p :p :p :p ing.ye örnek verim sertap erener - every way ı can .... :cool: Milliyetçilik duygularınız kabarmasın ... ister türkçe düşmanı deyin ister vatan haini ama gerçek bu !! :cool:

AsenA_38

Yeni Üye
beğendim ama Türkçe olsaydı daha çok bizi yansıtırdı neticede birincilik ne getiriyo ki benim için çok çok önemli bir yarışma değil bi şarkı yarışması hiç değil resmen siyasi oyları beğendiği şarkıya mı veriyor herkes kesinlikle hayır siyasi yakınlığı bulunduğu ülkelere veriyor oradaki sahne showu hiç olmazsa bizi yansıtsın konuştuğum dilde olmayan bir şarkı mı beni temsil edecek tamam daha öncekiler gerçekten çok kötüydü rimi rimi ley filan hep öyle olacak değil çok güzel parçalarımız da var

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl