Oy Verme İşlemi Başladı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş Kulübü'nün 2010-2013 dönemi divan kurulu başkanlık seçimi başladı.

Ceylan Intercontinental Otel'de gerçekleştirilen seçimli toplantıda, tek aday olarak seçime giren mevcut divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, yeniden aday olması için zemin oluşturan üyelere teşekkür etti.

Karadeniz, toplantının açılış konuşmasında seçim öncesi bazı isimlerin adaylık için zemin yokladığını belirterek, ''Bazı isimler doğru, bazı isimler yanlış adaylık için zemin yokladılar. Ancak sizlerin tutum ve davranışı beni bu kulvarda yalnız bıraktı. Bu yönden sizlerin minnet ve şükran duyuyorum. Seçime yalnız girmek beni şımartmayacak. Aksine sizlere daha layık olmaya çalışacağım'' dedi.

Yalçın Karadeniz, 3 yıllık divan kurulu başkanlığı döneminde üyelerin yararlanabileceği lokal için çalışmalar yaptığını ifade ederek, şunları söyledi:

''Bunun için bir yer tespit ettik. Beşiktaş İskelesi'nin bulunduğu bölgede bir yer bulduk. Bunun için Cumhurbaşkanı ile görüşmeler yaptık. Kendileri bizi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanına yönlendirdi. Görüşme için gittiğimizde bizi çok güzel karşıladılar. Yanımdakiler umutlandı. Ancak ben bunun için erken olduğunu söyledim. Görüşmede tespit ettiğimiz yerin küçük olduğunu, daha büyük bir yer olabileceğini söylediler. Ancak hala bir sonuç alamadık. Bundan sonraki dönemde bunun için çalışacağız. Yeni yönetim Fulya'daki Şan Ökten Tesisleri'nin bulunduğu yerde adının değişmemesi koşuluyla bir yer tahsis etme sözü verdi.''

Bu arada konuşmasının ardından Yalçın Karadeniz, seçilmesi halinde beraber çalışacağı isimleri üyelere tanıttı.

Karadeniz'in listesinde şu isimler yer alıyor:

Oğuz Anter, Vedat Cem, Sedat Piroğlu, Osman Akalın, Serdar Keskin, Cemil Cengiz Satar.
Öte yandan konuşmaların ardından üyelerin oy verme işlemleri başladı.

(Alıntıdır=

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO