Kazım Fena Bombaladı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kanarya'nın eski yıldızı, "Bir Fenerli olarak takımın zirvede olmasını isterim.?Bu duruma da üzülüyorum ama, bu üzüntüm herkes için geçerli değil" dedi.

İlk devre sonunda özel hayatı gerekçe gösterilerek takımdan gönderilen ve Toulouse'a kiralanan Fenerbahçe'nin eski starı, tartışılacak açıklamalar yaptı.

TARAFTARLARA YAZIK

A Milli Takım'ın Honduras ile yaptığı maç nedeniyle İstanbul'a gelen Colin Kazım, sarı-lacivertli takımın son dönemde aldığı kötü sonuçları şu sözlerle değerlendirdi: "Bir Fenerbahçeli olarak takımımın zirvede olmasını elbette ben de çok isterim. Bu duruma haliyle üzülüyorum. En çok da üzüntüm taraftarlar için. Onlar bu durumu haketmediler. Ancak üzüntümün herkes için geçerli olmadığını da söylemeliyim. Bazıları için iyi oldu."

BENİ YANLIŞ LANSE ETTİLER

Takımdan ayrılış şeklinin kendisini çok üzdüğünü de sözlerine ekleyen Kazım, "Beni alkolik ve seks bağımlısı gibi lanse ettiler. En çok da buna kahroldum. Gerçek Fenerliler'e her zaman saygım ve sevgim var. Her ne olursa olsun 2007-2010 arası bu formayı gururla giydim. Şimdi Toulouse'ta yeni bir dönem yaşıyorum. Gençlere önem veren bir kulüp. Burada kalitemi göstermek istiyorum" dedi.

(Alıntıdır)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara