Ligin Zirvesi Karıştı...

Hazır-Cevap

Özel Üye
Turkcell Süper Lig'de 18. haftanın erteleme maçlarında Bursaspor, Kasımpaşa'yı, Beşiktaş ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u aynı sonuçla 2-0 yenerek, zirveye ortak oldu.

Kötü hava koşulları nedeniyle ertelenen karşılaşmalar sonunda bir maç eksiğiyle puanını 49'a çıkaran Bursaspor, 50 puanlı lider Galatasaray'ın ardından 49 puanla ikinci sıraya yerleşirken, bugünkü galibiyetin ardından puanını 48'e çıkaran Beşiktaş ise Fenerbahçe ile aynı puanda ve averajla 4. sırada yer aldı.

Gol krallığı yarışında 8 golle 6. sırada yer alan Beşiktaşlı Bobo ise bugün attığı golle gol sayısını 9'a çıkardı ve 4. sıradaki Alex ve 5. sıradaki Kewell ile aynı gole ulaştı.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu yıl kimin şampiyon Olacağını Şimdiden Kestirmek Zor. Şu An Nerdeyse 5 Takım Şampiyonluk için Yarışıyor.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hata yapan kaybeder...
Çünkü puanlar birbirine çok yakın.Ama en çok hakeden Bursaspor.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hata yapan kaybeder...
Çünkü puanlar birbirine çok yakın.Ama en çok hakeden Bursaspor.
Bende aynı düşünüyorum Bursa şampiyon olur inş. Defansı milli takımında defansı olan bi galatasayın es es gibi kritik bi maçtaki saçma sapan hatalarına sinir oldum:mad:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bursa kadar tempolu hırslı süratlı oynayan bi takım yok şuan sonuna kadar hakediyorlar şampiyonlugu umarım anadolu da devrim yaratırlar .

?

.............................

Misafir
Bana anadoludan şampiyon çıkartmazlar gibi geliyo ama gönlüm bursadan yana tabiki... :rolleyes:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ