Arda'yı Ben Keşfettim

BYXXX

Yeni Üye

Cimbom’un eski 10 numarası, yeni 10 numarayla ilgili farklı bir tespitte bulundu. Galatasaray formasıyla efsane olan Gheorghe Hagi, Arda Turan için “Benim G.Saray’daki tek başarım, herhalde Arda’yı sağ bekten alıp ortaya koymam ve ilk defa hücum oyuncusu olarak oynatmam oldu. Çünkü defansif oynamayı sevmiyordu” ifadesini kullandıktan sonra şunları söyledi: Ben Arda’yı altyapıdayken görmedim, hissettim. A takıma alıp oynattım ve forvet yaptım. Sırtında 10 numarayı taşıdığını görmek beni mutlu ediyor. Artık kaptan olarak herkesin kendisinden beklentisi fazlalaştı. Her şeyi iyi düşünerek yapmalı. Arda ile aynı burçtayız. Ben de 5 Şubat doğumluyum. Onun da doğum gününü kutluyorum. Arda 10 numarayı hak ediyor. Kendisini daha da geliştirmeli. Avrupa’ya gitme kararını kendisi vermeli. Galatasaray büyük bir kulüp. O daha da büyüğüne gitmeli.

‘UĞUR’U SAĞ BEK YAPAN DA BENİM’

Hagi, Uğur Uçar için de “Uğur’u sağ bek yapan kimdi? Tabii ki bendim. Onlar gerçekten yetenekliydi. Şimdi de onları izlerken gurur duyuyorum” yorumunu yaptı. Rumen teknik adam, Rijkaard’la ilgili olarak ise “Aynı dönemde futbolcuyduk. Tecrübesi olan biri. Başarılar diliyorum. Kendisine güvensin ve yoluna devam etsin” tavsiyesinde bulundu.

‘Yenilere sabır’
Türkiye’yi yakından takip ediyorum. G.Saray’ın maçlarını kaçırmam. Son Denizli karşılaşmasını da izledim. Neill, Jo ve Santos yetenekli oyuncular.
Ama uyum dönemleri olacak.”

‘Başarılı oldum’
“Ben Galatasaray’ın içinden biriyim. Teklif geldiğinde, anormal bir şey istemedim. Zamanla başarılı olabilirdim. Hoca olarak ilk gelişimde de zaten başarılı da oldum. Benden sonra o takım şampiyon oldu.”

Hazır-Cevap

Özel Üye
Haginin estiği yıllar ne yıllardı.Başarısı da tartışılmaz zaten.
Şuan Ardanın başarısıda ortada.Ama en son gelen Santosu pek beğenmedim.Belki uyum sorunu yaşıyordur ama umarım sezon sonuna kadar daha iyi olabilir.
Teşekkürler.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Abi adam yetenekli ama şımarıkk ya:):) galatasaraylı olmama rağmen sevmiyorum.Ama iyi futbolcu yiğidi oldur ama hakkını yeme.

BYXXX

Yeni Üye
Hagi Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri bence teşeşkkürler :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ