Sağlık Kurumları İşletmesine Kayıtlı Olan Kimse Yok mu ya ?

drummeresra

Yeni Üye
kimse bu bölümde okumuyor mu yada yeni kayıt yaptırıcak olan yok mu ya?:( karşılıklı paylaşımları içerisinde bulunurduk ne güzel ..şansızmıyım kimse olmadığı için şanslımıyım çok kimse okumuyor diye anlam veremedim :rolleyes:

:cool:

NiceA

Yeni Üye
kimse bu bölümde okumuyor mu yada yeni kayıt yaptırıcak olan yok mu ya?:( karşılıklı paylaşımları içerisinde bulunurduk ne güzel ..şansızmıyım kimse olmadığı için şanslımıyım çok kimse okumuyor diye anlam veremedim :rolleyes:

:cool:
bende o bölümü okumayı isterdim ama şartlar el vermedi:D neyse kardeş böülm sayılır benimkide (işletme):D:D

bölümün haskında fazla bi bilgim yok ama iş imkanı iyi sanırsam
bence gerçekten güzel bi bölüm;)
hem dua et fazla mezun vermesin bu senin için daha iyi ehuheuheuehe:p:p

lana

Yeni Üye
ayy ben varm nasıl bı bolum hıc bılgım yokk yardımcı olsanz bana beraber artık yenı geldım aranıza kabuledersınız demı?

drummeresra

Yeni Üye
tabiki hoşgeldin...bölüm hakkında bilgiyi Sağlık Kurumları adı altında bölümler forumunda bulabilirsin ..yeterli gelmezse sorularını bekliyoruz..bildiğim kadarıyla ben yardımcı olurum

yadigar

Yeni Üye
selam bende sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum ama ben bu bölümden hiç hoşlanmadım işletmeye geçiş yapıcam olursa

jojo

Yeni Üye
bende o bölümü okumayı isterdim ama şartlar el vermedi:D neyse kardeş böülm sayılır benimkide (işletme):D:D

bölümün haskında fazla bi bilgim yok ama iş imkanı iyi sanırsam
bence gerçekten güzel bi bölüm;)
hem dua et fazla mezun vermesin bu senin için daha iyi ehuheuheuehe:p:p
fazla mezun versin vermesin bu önemli değil ki git hastanelere, sağlık ocaklarına sor bakalım bu böl.mü bitirmiş.bu böl. ilgisi olamayan bu işte.hatta arkadaşın biri 2 yıllık başka bi böl.bitirdi yani sağlıkla hiç ilgisi olamayan biri, tanıdığı sayesinde bu işte.bu devirde herkes kendi böl.yapmıo.torpil her kapıyı açıo.o yusden fazla mesun vermiş vermemış bu hiç onemlı değil.asıl önemli olan herkesin kendi işini yapması.ama malesef..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara