gs-ANKARAGÜCÜM

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Takımda hala bi uymsuzluk söz konusu takım kaliteli ama gol atmakta zorlanıyoruz.bu sene gs ile iki maç yaptık birin i kazanıp diğerinde berabere kaldık bu maçıda kazanmak istiyoruz.beraberlikte bizim için iyi olacaktır.

ROSEŞAH

Özel Üye
Bu sene yeterince beraberlik yaşadı Ankaragücü:D
Bakalım bu sefer ne olacak:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Galatasaray'ın bu maçı kazanmasından başka çaresi yok.Yoksa liderliği kaptırırlar.
Ama Onurum senden beklerdim Galatasaray-Ankaragücü diye başlık açmanı.Küçücük kalmış gs :)

?

.............................

Misafir
kusura bakma ama onur burda gönlüm gsden yana... :D Barosda oynucakmış bakalım... :rolleyes:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
burda gs nin yenmesini isteyen tek insan gülşah olmalı:)baroş deil kim olursa olsun bu maçtan ümitliyim selçuk:)ben büyük takımların adını büyük yazıorum birsenim ANKARAGÜCÜ nün yanında gs takım mı:)

ROSEŞAH

Özel Üye
Yoo hayır ben bilakis galatasarayın yenilmesinden yanayım yanlışın var graalcan:p

?

Misafir
gülşah bjkli tarafımdan test edilip onaylanmıştır... :D

Hazır-Cevap

Özel Üye
burda gs nin yenmesini isteyen tek insan gülşah olmalı:)baroş deil kim olursa olsun bu maçtan ümitliyim selçuk:)ben büyük takımların adını büyük yazıorum birsenim ANKARAGÜCÜ nün yanında gs takım mı:)
Zor bir maç olacağı kesin.

?

Misafir
onur moralini bzmak gibi olmasın ama dk30 2-0 :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Gs aldı puanı bakalım ne yazık ki biz hala yerimizde sayıyoruz hadi Bursa sen olmalısın şampiyon Fb de ümit yok :)

Hazır-Cevap

Özel Üye
fb berabere kaldı gs de yenilse yada berabere kalsa BURSA da manisayı yense çok şeker olur he:)zor ama imkansız değil bircan bakarsın 3 tanede istanbulda atarız:)
Onurcum sanırım 3 rakamı Galatasaray lehine döndü.Ama maçı izledim bu aksamın yıldızı Keitaydı.Son sn de baros un golü güzeldi.Maç öncesi tatsız olaylar yaşanmış.Üzücü.İyi ki gitmedin o maça.
Bu arada formalarınızı beğendim.Forvet oyuncularınız var ama yetersiz kalıyor.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ben de izledim maçı keita al at dedi barosa son saniye de güzel asist yaptı baros ankara nın da hakkını yememek lazım

graal89

♥ Ankaragücü ♥
tek şutumuz yok 90 dk boyunca.gerçi gs nin pozisyonu yoktu gsye maçı veren bizdik 2 hatada gol yedik keita çok güzel top oynadı.tebrik ederim gs yi.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Ankaragücü gol yollarında eksik.Bir de Metin sakatlandı.1 dk bile durmadı,ayağı döndü.Kim bilir kaç hafta uzak kalır.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Metin gol yollarında çok etkili bi futbolcu değil ligde 4 golü var ama bu gollerde boş kaleye attı diyebiliriz.Darius vassel - vittek forvette iy ibi ikili ama maç boyunca birbirlerine pas vermekten kaçındılar bencil oynarlarsa çift santrofor oynamak gereksiz.Takım kaliteli bi takım forvetlerde kalitile diye nitelendirebileceğimiz futolcular ama takım gol yollarında etkisiz inşallah buna en kısa zamanda çare bulunur ve gol yollarındaki eksikliğimizi gideririz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara