:((

aydansu

Yeni Üye
arkadaşlar laboratuvar ve veteriner sağlık okuyanlardan bilgi almak istiyorum ara sınavda sebzecilik ve tarım aletlerinden sorumlumuyuz az önce geçmiş yıllara ait sorulara baktığımda bununla karşılaştım bu sorulardan sorumlumuyuz öyleyse neden kitapta yer almıyor bu konular

By_tr

Özel Üye
hayır aydan su ne münasebet :) için rahat olsun onlar tarım cı arkadaşlara ait sorular aynı gün sınava girdiğimizden iiki bölümün sorularıda tek kitapçıkta yer alıyor

sonsuz_nur

Özel Üye
yani sen de sebzecilik dye bi deers yok

aydansu

Yeni Üye
çok tşkler arkadaşlar içimi rahatlattınız ALLAH razı olsun vallaa sınav yaklaştıkça stres artırıyor

aydansu

Yeni Üye
arkadaşlar geçmiş yıllara ait sorulardan ara sınav 1.oturumu açıyorum ama 2. oturumu açamıyorum ve hayvan fizyolojisi 2002 den 2009 a kadar hep aynı sorular bu yılda aynısı çıkma gibi imkanı varmıdır final sorularına ulaşamıyorum ve 2.oturum sorularını açamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

sonsuz_nur

Özel Üye
aydansu hayvan fizyolojisi hep aynı çıkıyo benmde dikkatimi çekmişti geçen sene hangi oturumu açamıyorusn nalayamadımki?

aydansu

Yeni Üye
hayvan fizyolojisi hayvancılık bilgisi ve temel bilgi tek. ara sınavlar sorularını açıyorum ama 2.oturumda sorulacak diğer sorulara ulaşamıyorum ve final sorularını açamıyorum şimdiden sağol cnm:))

aydansu

Yeni Üye
zeynep ara sınavlara hazırlanırken ben geçmiş yıllara dair sadece ara sınav sorularına bakıyorum bu yeterlimidir sence

sonsuz_nur

Özel Üye
yeterli yinede kitaba göz atmakta yarar var çüünkü bu senede aynı sorular çıkıcak diye bi kural yok yani bize heran bi sürpriz bekliyo olabilir:(

zynp_55

Yeni Üye
zeynep ara sınavlara hazırlanırken ben geçmiş yıllara dair sadece ara sınav sorularına bakıyorum bu yeterlimidir sence
genelde geçmiş yıllardan çıkıyor soruları bi gözden geçir ama kitabıda bi kenara atma onada çalışş

aydansu

Yeni Üye
tşk ederim zeynep bundan sonra senden yardım isteyecem:))))

aydansu

Yeni Üye
zeynep çok olmazsam eğer tıklamış olduğum kutucuklardan ara sınav bütünleme ve yıl sonu sınavı soruları çıkıyor fakat final sorularına ulaşamıyorum bütünleme ve yıl sonu sorularınada bakmadım o sorularada çalışmam iyi olur mu ara sınavda çıkar mı bütünleme ve yıl sonu sınavlarından.

zynp_55

Yeni Üye
zeynep çok olmazsam eğer tıklamış olduğum kutucuklardan ara sınav bütünleme ve yıl sonu sınavı soruları çıkıyor fakat final sorularına ulaşamıyorum bütünleme ve yıl sonu sorularınada bakmadım o sorularada çalışmam iyi olur mu ara sınavda çıkar mı bütünleme ve yıl sonu sınavlarından.
arasınavda kitabın yarısından sorumluyuz
yılsonunda hepsinden
bütünlemede de hepsinden o yüzden şuanlık sadece ara sınava sorularına çalışsan daha iyi olur hem hepsini kafanda biriktirmezsin karışmasın kafan canım nedemek herzaman yardım ederim sen sor ben burdaayımm

aydansu

Yeni Üye
zeynep mrb arkadaşım final sınavındada yine ara sınavda olduğu gibi geçmiş yıllardanmı sorular çıkıyor

aydansu

Yeni Üye
slm nur rahatsız ettim ama finaldede yine geçmiş yıllara ait sorular çıkıyormuu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye