dershane arıyorum

emel

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba bende bu sene aöf fakültesine kaydolucam muhasebe bölümü ve istanbul avrupa yakasında ikametgah ediyorum önerebilceğiniz bir aöf dersanesi var mı acaba?telefonunu yerını yazarsanız sevınırım
şimdiden yardımlarınız için tşk
Allah yardımcınız olsun hepinize başarılar

drummeresra

Yeni Üye
merhaba ..hayırlı olsun arkadaşım...dershane derken sanırım açıköğretim kurslarından söz etmişsin internette sürüsüne bereket :) iyice araştır bulamazsan yardımcı olurum ben sana bende arıyorum çünkü ankara içinde...kolay gelsinikimizede :)

emel

Yeni Üye
tşk ederım evet aöf kursu olcaktı pardon:)bana ılkumutu onerdıler bı arkadasım 4 sene gıtmıs cok ıyı dıyor ben baktım sanırım ankaradada şubesi var bır konus derım..:)ama kımısıde eğitim cd.lerini al kursla aynı şey diyor çok kararsızım napmalıyız acaba hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

drummeresra

Yeni Üye
bence cd'ler okadar fayda etmior dershanede birebir çalışma imkanları doğuyo farklı açılardan yardımcı olabiliyorlar..ankarada ilkumut duymuştum ama önce ankaraya gitmeli bunu araştırmak için yinede sağol bende senn için araştırıorum :)

Crazy

Yeni Üye
Merhaba

bence cd'ler okadar fayda etmior dershanede birebir çalışma imkanları doğuyo farklı açılardan yardımcı olabiliyorlar..ankarada ilkumut duymuştum ama önce ankaraya gitmeli bunu araştırmak için yinede sağol bende senn için araştırıorum :)

Merhaba. Bu üniversiteye ve aramıza hoş geldiniz. Ankara ve İstanbul' da benim önereceğim dershane Murat Açıköğretim tir. ANKARA Murat İlkumut Açıköğretim Kursları
Adres:
Necatibey Caddesi 36 Kızılay-ANKARA
Telefon:
0 312 232 33 00 - 231 20 00 - 231 29 14

Crazy

Yeni Üye
Merhaba

arkadaşlar merhaba bende bu sene aöf fakültesine kaydolucam muhasebe bölümü ve istanbul avrupa yakasında ikametgah ediyorum önerebilceğiniz bir aöf dersanesi var mı acaba?telefonunu yerını yazarsanız sevınırım
şimdiden yardımlarınız için tşk
Allah yardımcınız olsun hepinize başarılar

Merhaba. Aramıza hoş geldiniz. Murat Açıköğretim kurslarını öneririm. İstanbul'daki şubelerinden birinin telefonunu vereyim tam olarak hangi semtte ikametgah ediyorsanız size en yakın olanın telefonunu verirler. Başarılar dilerim.

KADIKÖY Murat Açıköğretim ve Bilgisayar Kursları
Adres:
Çuhadarağa sok. NO.15 Kadıköy-İSTANBUL
Telefon:
0 216 330 09 52 - 330 45 99

KARTAL Murat Açıköğretim ve Bilgisayar Kursları
Adres:
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. NO.92 K.1 Kartal-İSTANBUL
Telefon:
0 216 473 35 17 - 473 35 18

drummeresra

Yeni Üye
Merhaba. Bu üniversiteye ve aramıza hoş geldiniz. Ankara ve İstanbul' da benim önereceğim dershane Murat Açıköğretim tir. ANKARA Murat İlkumut Açıköğretim Kursları
Adres:
Necatibey Caddesi 36 Kızılay-ANKARA
Telefon:
0 312 232 33 00 - 231 20 00 - 231 29 14
çok teşekkürler fakat bazı kurslarda benim kayıt olacağım bölüm yok yada 1-2 derslerine destek veriyorlar..ben kapsamlı istiyorum bu konuda bilginiz varsa çok memnun olucam ..teşekkürler şimdiden

Crazy

Yeni Üye
cvp

çok teşekkürler fakat bazı kurslarda benim kayıt olacağım bölüm yok yada 1-2 derslerine destek veriyorlar..ben kapsamlı istiyorum bu konuda bilginiz varsa çok memnun olucam ..teşekkürler şimdiden

Murat dershanesinde var. 1. sınıf dersleriniz diğer bölümlerle hemen hemen aynı ve murat dershanesi veriyor. Ders programı olarak da çok fazla alternatifi var sana hangisi uygun gelirse tercih de yapabilirsin.

drummeresra

Yeni Üye
anladım ..çok sağolun gerçekten .. adreste vermişsiniz gidip direk konuşabilirim ..gezip aramama gerek kalmaz :) teşekkürler

emel

Yeni Üye
Merhaba. Aramıza hoş geldiniz. Murat Açıköğretim kurslarını öneririm. İstanbul'daki şubelerinden birinin telefonunu vereyim tam olarak hangi semtte ikametgah ediyorsanız size en yakın olanın telefonunu verirler. Başarılar dilerim.

KADIKÖY Murat Açıköğretim ve Bilgisayar Kursları
Adres:
Çuhadarağa sok. NO.15 Kadıköy-İSTANBUL
Telefon:
0 216 330 09 52 - 330 45 99

KARTAL Murat Açıköğretim ve Bilgisayar Kursları
Adres:
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. NO.92 K.1 Kartal-İSTANBUL
Telefon:
0 216 473 35 17 - 473 35 18

zaten bende murat ve ılkumut arasında karar vericem insallah..kıme sorsam bu ıkısnı onerıyor mutlaka yardım ve ılgınız ıcın cok tesekkur ederım:)ben avrupa yakasındayım ıkısıde bana çok uzak sanırım bakırköy subesıde var orayla görusucem tekrar sağol destek için:)

Crazy

Yeni Üye
zaten bende murat ve ılkumut arasında karar vericem insallah..kıme sorsam bu ıkısnı onerıyor mutlaka yardım ve ılgınız ıcın cok tesekkur ederım:)ben avrupa yakasındayım ıkısıde bana çok uzak sanırım bakırköy subesıde var orayla görusucem tekrar sağol destek için:)
Merhabalar. Rica ederim ve her zaman her konuda yardımcı olmaya çalışırım. Kendinize iyi bakın. Başarılar.

yüreklekesi

Yeni Üye
çok acele cevap lütfen

selamlar ben bu yıl mersin erdemli meslek yüksek okulunu tutturdum bankacılık bölümü .eylülün 3 de kayıt yaptıracağım.ama aynı zamanda farklı bi bölümdede açıköğretimle okumak istiyorum.ikinci üniversite bu yıl kayıt yaptıranlardada geçerlimi.bilgi verirseniz sevinirim

asistol

Yeni Üye
Aöf ilkumut cdleri satılık

Hepsi tertemiz yeni tek bir çizik bile yok 1 ve 2 sınıf 1. Sınıf muhasebe mat ve iktisat artı 28 vcd lik soru bankası cdleri 2.sınıf muhasebe iktisat ve istatistik ve 28 vcd lik soru bankası cdleri setin tanesi 120 tl piayasada sadece bir seti 70 e alırsınız ...asistols@hotmail.com burdan ulaşabilirsiniz...

asistol

Yeni Üye
ilkumut eğitim aöf cd seti

Hepsi tertemiz yeni tek bir çizik bile yok 1 ve 2 sınıf 1. Sınıf muhasebe mat ve iktisat artı 28 vcd lik soru bankası cdleri 2.sınıf muhasebe iktisat ve istatistik ve 28 vcd lik soru bankası cdleri setin tanesi 120 tl piayasada sadece bir seti 70 e alırsınız ...asistols@hotmail.com burdan ulaşabilirsiniz...

ugur2009

Yeni Üye
ben bu sene son sınıfa geçtim mecidiyeköyde analiz açıköğretim kursu var.bende oraya gittim.bu senede gidicem. hafta içi sabah 9 dan akşam 9 a kadar ders saati seçebiliyosun .veya hafta sonları aynı 9 dan akşam 9 a kadar ders veriyolar. fiyatı şuan 2 ders 299 tl (3 taksit)
eğer ekim gibi kayıt olursan ders başı (hafta içi gündüz)geçen sene 99 tl gibi bir fiyatı var. bu fiyata dersin kitabı ve daha önceki yılların çıkmış ara final büt sınavı soru kitapcıkalrı dahildi.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara