2010 da Ne Moda Hepsi bu Konuda :)

ECRİN90

Özel Üye

ECRİN90

Özel Üye
2010 saç modası

Şık ve elegan
Kimi kırklı yılları anımsatıyor, kimi ise seksenleri. Kimi tüylü, kimi satenli veya çiçek formunda. Bu sezonun saç aksesuarları o kadar çeşitli ki her zevke ve her keseye hitap ediyor. Size ise sadece saç cinsinize ve tarzınıza uygun aksesuarı seçmek kalıyor. İşte sezon saç aksesuarlarından seçmeler…

Saç bantları
70lerin vazgeçilmez saç bantları, 2000lerde yeniden moda oldu. Bu bantlarla hippi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uzun çiçekli elbiseniz, sandaletleriniz, deri ceketiniz hatta jeaninizin üzerine geçirdiğiniz düz beyaz tişörtünüz ile sizden özgürü yok…

Taçsız çıkmam!
Uçuşan saçlar, kaküller size göre değil. Saçlar gözünüzün önüne gelmemeli. Bu durumda taçlar kahramanınız olacak tabii cici kız gibi görünmekten hoşlanıyorsanız. İyi kesimli, diz hizası bir elbise, klasik topuklularınız ve çiçekli tacınız ile davete hazırsınız…

Seksenler çağırıyor!
O eski yılların her daim etkisini gösterdiği mandal formundaki tokalarla uzun saçlarınızda farklı modeller yaratabilirsiniz. Kahverengi, siyah ve başka birçok renkteki mandal tokalarla spor şıklığı yakalamak mümkün.

Satenin hakimiyeti!
Çok basit gibi görünen bir toka bütün görüntünüzü değiştirebilir. Saçınız biraz uzunsa, saten veya kadife lastik tokalar imdadınıza yetişecek. Mevsime de kendinizi uydurmak amacıyla taba, kahverengi ve siyah renklerden yana tercihinizi kullanın deriz. Böylelikle en sade olduğunuz anlarda bile şıklığı yakalayacaksınız…

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
2o1o Mevsimlik YeLekLer ..

2o1o Mevsimlik YeLekLer ..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
2010 Bahar Çantaları

Bu mevsimde alışveriş yapmak oldukça zor ve sıkıcıdır. Kışın koyu renklerinden ve kıyafetlerinden bunalmışsınızdır, ancak yazlık kıyafetler almak için de haddinizden fazla üşüyorsunuzdur. O yüzden en mantıklı fikir aksesuarlarınızı yenilemek olacaktır. İşte baharda kullanabileceğiniz çantalar....

Miu Miu

Alexander Wang

Asos

Mulberry

Matthew Williamson

Burberry Prorsum

Jigsaw

Anthropologie

Marc by Marc Jacobs

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yeşili beğendim.Yeşil benim olsun.Bende bu tür yelek arıyorum ama istediğim gibi bulamadım.Gri çizme olayına döndü :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Bende bu modeli severek kullanıyorum:)
Geçen vitrinde gri çizme gördüm aklıma sen geldin:) alıyım da yolluyum seneye kullanırsın:rolleyes:

Hazır-Cevap

Özel Üye

Bende bu modeli severek kullanıyorum:)
Geçen vitrinde gri çizme gördüm aklıma sen geldin:) alıyım da yolluyum seneye kullanırsın:rolleyes:

Sağol tatlım,düşünmen yeterli.Orada bile aklına gelmişim :p Kış bitti gri çizme alamadım valla seneye ölmez sağ kalırsak:)

sema@

Yeni Üye
bn hepsini begendim hepsi benim olsun:D:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Rica ederim kızlar:)

Efsunnn

Yeni Üye
ama aslıcım tamda onlar güzel:p:p

E

_elmayra_

Misafir

bunu beğendim bende:D
birkaç yelek aldım ben bu sene ama tam istediğim gibi değil.
genelde kareli keten yelekleri seviyorum ben:rolleyes:

teşekkürler aslıcım;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara