Anadolu universitesi okuyun lütfen

qpuro

Yeni Üye
çeşitli kaynaklardan araştırdığım bilgilerde Eskişehir anadolu universitesinin Taban puanları Açık öğretim'in taban puanlarından çok farklı olduğunu gördüm ancak arkadaş çevremde bi söylendi Açıköğretimden girdiğim bir bölümü gidip eskişehir Anadolu universitesinde örgün eğitim tarzında okuyabilceğim yönündedir.

Açıköğretim fakültesine girmeye hak kazandığımda Eskişehirde Anadolu universitesinde okuyabilirmiyim ? Böyle bi hakkım varmı ?

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
çeşitli kaynaklardan araştırdığım bilgilerde Eskişehir anadolu universitesinin Taban puanları Açık öğretim'in taban puanlarından çok farklı olduğunu gördüm ancak arkadaş çevremde bi söylendi Açıköğretimden girdiğim bir bölümü gidip eskişehir Anadolu universitesinde örgün eğitim tarzında okuyabilceğim yönündedir.

Açıköğretim fakültesine girmeye hak kazandığımda Eskişehirde Anadolu universitesinde okuyabilirmiyim ? Böyle bi hakkım varmı ?

Malesef oyle bi hakkın yok oyle bi hakkımız olsaydı açıköğretimde işimiz neydı? Oyle bişe duymadım olamazda zaten .

pegasus_dna

Forum Editörü
arkadaşım öylemi bir hakkımız yok ama şöyle bir şey vAR aöf başarılı olan öğrenciler iyi bir notla istediği üniversite okuyabilcek . aöf de başarılı öğrencilerde var örgüne geçiş olabilcek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz