Ermenistan'dan Erdoğan'a tepki

BYXXX

Yeni Üye
Ermenistan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’de yasal olmayan bir şekilde çalışan binlerce Ermeni kaçak göçmeni sınır dışı edebileceğine yönelik açıklamalarını kınadı.

Erivan'dan yapılan açıklamada Erdoğan'ın sözlerinin akıllara Birinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan 'katliamı' getirdiğini belirtildi.

Ermenistan Başbakanı Tigran Sarkisyan, “Bu tür siyasi açıklamalar, iki ülke arasındaki ilişkilerin düzelmesine yardımcı olmayacaktır. Türk Başbakan bu tür açıklamalar yaparak insanların aklına 1915 yılında yaşanan olayların gelmesine neden oluyor” dedi.

Erdoğan, dün BBC Türkçe’ye verdiği bir röportajda, İsveç ve ABD'de son dönemde yapılan oylamaların Türkiye ile Ermenistan ilişkisinin normalleşme sürecine zarar verdiğini ve Ankara’nın Türkiye’de yasal dışı olarak barınan ve çalışan 100 bin Ermeni’ye hoşgörü göstermek zorunda olmadığını ifade etti.

Efsunnn

Yeni Üye
onlar Türklere katliam yaptı derken bozulmuyo mu 2 devletin arası. bozulsun bozulacağı kadar ermenilerden dost olmaz TÜRKİYEME

pegasus_dna

Forum Editörü
ilk ermeniler katliem yaptı KARS'TE 1915 başlayan 1918 lere kadar süren bir canice katliam.. efsuna katılıyorum ermenilerdne dost olmaz birde israilden dost olunmaz. batı emenileri hak veriyor soykırım konusunda batıdan ne baklenirki sömürge yapan devletler insani ticareti yapan devletler.insanları acımadan öldüren devletler TÜRKLERİ savuncak değil ya..
paylaşım için teşekkürler bu arada herkesi 18 mart çanakkale zaferini kutluyorum arkadaşlar

BYXXX

Yeni Üye
ilk ermeniler katliem yaptı KARS'TE 1915 başlayan 1918 lere kadar süren bir canice katliam.. efsuna katılıyorum ermenilerdne dost olmaz birde israilden dost olunmaz. batı emenileri hak veriyor soykırım konusunda batıdan ne baklenirki sömürge yapan devletler insani ticareti yapan devletler.insanları acımadan öldüren devletler TÜRKLERİ savuncak değil ya..
paylaşım için teşekkürler bu arada herkesi 18 mart çanakkale zaferini kutluyorum arkadaşlar

Aynen Katılıyorum Teşekkür Ederim ....:rolleyes:

ECRİN90

Özel Üye
Türk'ün Türkten başka dostu yoktur! Her ne olursa olsun bu gerçeği değiştiremeyecekler.

Paylaşım için teşekkürler..

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Dün genç bakışta Kazım Karabekir'in kızı Timsal Karabekir telefon bağlantısıyla babasının yaşadıklarını anlattı: Babam, Erzurum’da, Kars’ta yaşanan Ermeni mezalimini anlatırken, Allahım, benim bu gördüklerimi dünya gözüyle bir başkasına daha gösterme’ diye yakardığını bizzat not etmiştir. O mezalim ki, insanlar canlı canlı kazıklara oturtulmuş; önce güldüklerini sandım yakınlaşınca anladım ki insanların acıdan yüzleri kasılmış gülüyo gibi görünüyor...Tüylerim diken diken oldu izlerken. İyilikten maraz doğar diye boşuna dememişler her şeyi anlamak istedikleri gibi anlayan bi toplum. İnceldiği yerden kopsun! ötesi yok.

pegasus_dna

Forum Editörü
[Btürk'ün türkten başka dostu tabi olmaz.
türklük ne demek?:?:?:?:?
turkluk insanligin selametidir...

o dunyanin olmazsa olmazidir...

Allah onu oyle yaratmishtir...

Mevlaya da itiraz edilmez...
çin'de yaşanan uygur türklerine işkence. sırpların karabağ'da azeri türklerine yaptığı olaylar .. biz burdaki kardeşlerimizide korumalıyız türklük budur bence.... COLOR][/B]

?

.............................

Misafir
Yasal olmayan bir şekilde niye çalışırki !!?? Ya çalışır (yasal olarak), ya da çalışmaz sınırdışı edersin.... :mad: Şimdi bazı ark.lar çıkıp iyi niyet diyebilir ama ölee bi iyi niyet yok kardeşim derim bende size... :mad: yasal değilse gönderceksin yasalsa zaten sorun yok... :mad:

Tayyipde sütten çıkmış ak kaşık değil yani !! :mad:

pegasus_dna

Forum Editörü
tayyipin geçmişini biliyoruz imralidaki yaratığa sayın dedi ,askerlik yan gelip yatma yeri değil dedi.. başbakanın aldığı maaş 10 bin tl kaDAR ama eşi her ay yurt dışında bir mağza kapatıyor, başbakanın kendisi uçak değiştirip duruyor aldığı maaşla bunu yapması imkansız... bu ülke'de aldığın mala %70 vergi veriyosun yaa... biz aldığı parayı bize harcamıyor.. gerçi burası yeri değil :mad: ptuz kupona alınmadı bu ülke.... böldü gittiler ülkeyi bilmem ne açılımı kürt roman alevi açılımı
Yasal olmayan bir şekilde niye çalışırki !!?? Ya çalışır (yasal olarak), ya da çalışmaz sınırdışı edersin.... :mad: Şimdi bazı ark.lar çıkıp iyi niyet diyebilir ama ölee bi iyi niyet yok kardeşim derim bende size... :mad: yasal değilse gönderceksin yasalsa zaten sorun yok... :mad:

Tayyipde sütten çıkmış ak kaşık değil yani !! :mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara