Arda oynayacak mı?

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sarı-Kırmızılıların kaptanı, Trabzonspor maçında büyük ihtimalle sahada yeralamayacağını söyledi.
20/03/10 17:32

ARDA: ''BÜYÜK İHTİMALLE OYNAYAMAYACAĞIM''
Antrenmanda takım arkadaşı Mehmet Topal'la çarpışarak sakatlanan Arda Turan, oynama ihtimalinin çok düşük olduğunu söyledi.

Basın mensuplarına konuşan Arda, ağrılarının devam ettiğini söyleyerek, ''Herhalde oynayamam. Mehmet Topal da büyük bir ihtimalle oynayamaz. Sanıyorum ikimiz de Trabzonspor karşısında sahada olamayacağız. Futbolda böyle şeyler var. Takım kazansın da biz önemli değiliz'' ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Elazığ depreminde annesini ve kardeşini kaybeden Keko Çiçek, babası ve amcasıyla birlikte takım uçağıyla Trabzon'a götürüldü.

Öğle yemeğini Arda'yla birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yiyen Keko'nun, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü ziyaret ederek yardım sözü aldığı belirtildi. Atatürk Havalimanı'nda Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Arda Turan'la birlikte oturan Keko'nun, sohbet sırasındaki konuşmaları yanındakileri güldürdü.

Adnan Polat'ın, ''Servet'i tanıyor musun?'' sorusuna Keko, ''Kapı gibi olan'' karşılığını vermesi gülüşmelere neden oldu. Arda'nın limonata ısmarladığı Keko, yine bu oyuncunun elini tutarak uçağa gitti.:D

sema@

Yeni Üye
''Kapı gibi olan'' hahahahah:D:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bu kadar şanssızlık olmaz.Hem de büyük önem taşıyan bir maçta yok.:(

Adnan Polat başkanım çok güldüm :D

Adnan Polat'ın, ''Servet'i tanıyor musun?'' sorusuna Keko, ''Kapı gibi olan'' karşılığını vermesi gülüşmelere neden oldu.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sağlık mağlık olsun be hazır-cevap olsa iyiydi tabi ama olmasada yenecez nasılsa anket öyle söylüyo inandık, oy verdik onlarda inanırlarsa...;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl