Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalinde Bilal Avcı - Uğur Karameşe İkilisi Şampiyon Oldu!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında final yarışması yapıldı. Birbirinden yetenekli 12 finalistin yarıştığı gecede, çekişme ve heyecan doruktaydı.

Yarışmada tüm yarışmacılar sunumlarını yaptıktan sonra oylama sonuçları açıklandı. Önce ilk beş yarışmacı söylendi. Sonra ilk dört, ilk üç ve ilk iki açıklandı. Buna göre 5. Yunus Emre Çelik, 4. Hakan Akdoğan, 3. Kaan Baybağ oldu. İlk ikiye kalan yarışmacılar ise Bilal Göregen ve Bilal Avcı - Uğur Karameşe ikilisi oldu.

İlk ikiye kalan yarışmacılar yeniden performans sergilendi ve ikinci bir sms oylaması yapıldı. Halkın oyları ile, Popping dans yapan Bilal Avcı - Uğur Karameşe ikilisi şampiyon oldu ve büyük ödül olan 500.000 (Beş yüz bin) TL'nin sahibi oldu.

Bilal Avcı&Uğur Karameşe Final Performansı

[IZLE]1904961[/IZLE]

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ugur Karemeşe ikilisi gerçekten hakketmişlerdi Bilal Avcı zaten başlı başına yetenek
Ama org çalan Yunus Emreydi sanırım henüz 8 yaşında ama dogal bir yetenek var sahneyi kullanmayı çok iyi biliyor o da hak edenler arasındaydı bence:)

BYXXX

Yeni Üye
Ben Bu Programı Hiç Begenmıyordum Yurtdışı Formatındakı Yarışmaları Getırıp Yenı Bışeymış Gıbı Sunuyolar Uretkenlık Sıfır BIrde Herkes O Kadar Emek Harcıyor calısıyor fln ama hakkını yıyolar o yusden 1. olanlar için bişi diyemem .. Teşekkürler

pegasus_dna

Forum Editörü
en azından bu tarz proglar dizilerden iyidir. pappin dansını da çok güzel yaptılar bizim evdede favoriydiler.

sonsuz_nur

Özel Üye
bende o programı sürekli takip etmiyodum ama dün izledim bilal-ugur ikilisini mezdeke oynadıkları yere bayıldım ama bu bi yetenek deglki yani onların yaptıgı dansı herkes yapabilir........

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bence herkes yapamaz.Bugüne kadar birçok dans yarışması oldu.Bunlar gibisni görmedim.
Basketbolcular ve jimnastikçi Hakan vardı.Bir de kaya adamlar onlarda çok güzeldi.
Kazananların mimikleri çok başarılı:)

Efsunnn

Yeni Üye
iki kişinin dans etmesi zor gerçekten.birbirlerine uyum sağlamak zorundalar hatayı çok fazla kabul etmez. bazı bölümlerinde biri 1 saniye bile gecikse uyum bozulur burada hiç böyle bir şey görmedim muhteşem bence

sonsuz_nur

Özel Üye
ya bunu hrkes yappar dünki diger yabancı grupta aynısını yaptı yani bence yetenek bu degl bunu çalışarak başarmışlar yetenegin tanımı bu degl bende begendim danslarını ama yetenek dedigimizde aklıma bu gelmiyo benim herkesten farklı bi özellikleri olmalıydı dün bunun gib i bi grup daha vardı almanyada olanlar mesela ki böyle dansçılara artık rastlamak mümkün bu zmanın dansı artık bunlar oldu

sonsuz_nur

Özel Üye
ben kötüydüler demiyorum dikkatinizi çekerim dün izlerken bunları çok keyif aldım hele mezdeke oynadıklrı yere bayıldım ama eger bu yetenek yarışmasıysa bunlar kazanmamalıydı çünkü gerçekten yetenekli olan yarışmacılar vardı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Dediğin dansçılar o dansçılarlar bunları bir değil bence.Onlarda çok uyumlulardı ama bu grup diğerlerine göre farklıydı.Herkes yapar diyorsun peki neden bu zamana kadar onlar gibi dans edenleri görmedik.

sonsuz_nur

Özel Üye
bu yarışmada blki bunlar gibi dans eden olmadı belki ama bunlarınki yetenek degl kareografileri bilinen türden yani bi konservatuar okuyan bi ögrennciye göstersen aynısın yapabilirler hatta herhangi birini çalıştırsan oda yapar demek istedgim bu şimdi bunlar birinci olduya yarın birgün bu dans artık çok yaygınlaşır herkes ögrenir bırek dans eya kolbastı gibi aynı.o zman bunu ögrenen yada yapan herkes yenenekli olur o zman bunların farkı ne olacak ki???

sonsuz_nur

Özel Üye
yetenek deyince benim aklıma şu tanım geliyo.yetenek doguştan gelen yapabilme özelligidir bunlar doguştan ögrenmediya bunlarda birinden gördü bu dansı ögrendi..neyse kazandılarya helal olsun ama hakeden kişiler degldi.....

Hazır-Cevap

Özel Üye
Herkesin düşüncesi farklı tabiii.Sana göre değilmiş yetenek.
O zaman sende şuan onlardan gördün yetenek değilse sende onların gibi dans edebilirsin.Madem değil yetenek.
Sana katılmıyorum nur.

sonsuz_nur

Özel Üye
ben yapabilecegimi idda etmiyorum ama ders alsam pekala yaparım demekki bu bi yetenek degil herkesin yapabilecegi bişey.herkesin görüşü farklı tabi buda bernü görüşüm sadece belirtmek istedim benm gibi düşünenlerde vardır dünki kaya adamlar yada hakan denen çocuk bi yetenek olabilirdi bncegerçekten yaptıkları çok zor ve cesaret isteyen bişeydi bak onu gösterseler bile yapamam:):D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO