Onur belgesi hakkında

işletme88

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar.

Belki bu konuyu buraya yazmamam gerekirdi.Ama nereye yazacağımı bilemedim. Adminlerden özürdiliyorum.
Benim sorum şu:
Ben şuan 4. sınıfım. Hiç sınıfta kalmadım. Ama 3. sınıftan finans borçlu geçtim. Ve Eğer ortalamam onur belgesi almamı gerektirirse. Bu yıl alabilir miyim? Her yıl verilen bir şey miydi? Yoksa okul bitince mi veriliyor?

Teşekkürler şimdiden.

aöf_öğrenci

Yeni Üye
bu onur belgesi için belli bi not ortalamasını gecmek gerekşor fakat bu ortalama nasıl hesaplanıooo acaba

ATTİLA

Yeni Üye
bütün derslerin başarı puanlarını hesaplıyosun.hani sınav sonuç kağıdında ara sınav yılsonu sınavından bakşa bi de başarı puanın var ya ondan bahsediyorum.işte bu puanların hepsini toplip ders sayısına bölüyosunun.eğer 75.00 çıkarsa onur belgesi 87.00 ve üzeri olursa da yüksek onur belgesi alıyosun.yalnız alttan ders kalırsa alınmıyor die biliyorum.

dderviss

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
allta ders kalsa bile alina biliyor

işletme88

Yeni Üye
Teşekkür ederim cevaplayan herkese. Ben de araştırdım evet ortalama puanları topluyorlar ders sayısına bölüyorlar. çıkan sonuc da 75 ile 87,5 arasındaysa onur belgesi..87,5 üzeri ise yüksek onu belgesi alınıyormuş. Aöf bürosunu da aradım. Alttan dersi vermek şartıyla alınır tabiki dedi.

ATTİLA

Yeni Üye
bilmiyodum o zaman benim de alabilme imkanım var sevindim buna:)

pegasus_dna

Forum Editörü
ben 1 sınıf iktisatım yeniyim.. valla sınıfı geçersem kendime onur belgesi hazırlarım:):):)

ATTİLA

Yeni Üye
:):):):) inş geçersin kardeşim birbirimize dua edelim.kişinin kişiye yaptığı dua kabul olurmuş inş.hepimiz sorunsuz veririz dersleri....

pegasus_dna

Forum Editörü
ders çalışıp tevvekkül etcez. herkes sınıfını geçer inşallah herkes 30 da 30 yapsın inşallah
:):):):) inş geçersin kardeşim birbirimize dua edelim.kişinin kişiye yaptığı dua kabul olurmuş inş.hepimiz sorunsuz veririz dersleri....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz