MSN koptu!

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
En çok kullanılan anlık iletişim hizmeti MSN Messenger'da iletişim sorunu oluştu

İnternet mecrasında en iyi anlık iletişim sunan MSN Messenger 4 saattir kullanılamıyor. MSN'ler açılıyor fakat karşı taraf sizi çevrimdışı olarak görüyor. MSN listelerinde ise normalden çok daha az kişi çevrimiçi görünüyor. Microsoft'tan da halen bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Ancak yazışmak istediğiniz kişiye ileti gönderirseniz eğer çevrimiçiyse iletişim kurabilirsiniz

HABERTÜRK

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Teşekkürler bilgilendirme için zaten şu aralar msn falan kullandığım yok;)

?

.............................

Misafir
Kaynağını yazdığımız zamanda reklam oluyor diyordu bazı arkadaşlar :):rolleyes:
haberlerde kaynak belirtmek reklama girmez .... birsen ... :rolleyes: O diyen arkları beni kasdediyorsan eğer bana da o şekilde uyarı geldiği için demiştim ama haberlerde reklam olmaz haberin nerdn geldiğini bilmek gerekir... diye düşünüyorum yoksa reklam olmayacağını bende biliyorum ama bana reklam uyarısı yapan muhteremi son zamanlarda göremiyorum nedense.... :D

umarım açıklayıcı olmuşumdur..... :p :p :p

Hazır-Cevap

Özel Üye
haberlerde kaynak belirtmek reklama girmez .... birsen ... :rolleyes: O diyen arkları beni kasdediyorsan eğer bana da o şekilde uyarı geldiği için demiştim ama haberlerde reklam olmaz haberin nerdn geldiğini bilmek gerekir... diye düşünüyorum yoksa reklam olmayacağını bende biliyorum ama bana reklam uyarı yapanı son zamanlarda göremiyorum nedense.... :D

Bende her zaman haberin kaynağının verilmesinden yanayım.Bu reklam değildir bana görede.Çünkü bir konuyu paylaşıyorsak eğer bilmek gerekli Valla sana reklam olduğunu söyleyen ark. görmemiş olman doğaldır.Bu aralar yok kendileri :) Ama o anda bana denk gelmişti senin sitemin :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz