istanbul bb-BURSASPOR

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Haydi timsahlar bu maçıda alın ve şampiyonluğa bi adım daha yaklaşın.Gönlümüz sizden yana heyecanlı bi şekilde bekliyoruz bakalım ne olcak...

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Dört büyük devrini kapatacaga benziyor:rolleyes: bu sene şampıyon Anadoludan sanırım Bursaya şampıyonluk yolunda başarılar.;)Gs olmasın Bursa olsun destekliyorum:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
kimse olmasın Bursa olsun seneyede biz olalım:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
İlk yarı itibariyle İstanbul 2 Bursa 0
Geçen yıl Sivası şampiyonluktan etmişti İstanbul umarım aynı şey Bursa için olmaz:)

?

.............................

Misafir
olcak bak görürsün anadolu takımını şampyion yapmazlar bak görürsünüz... :rolleyes:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Ay dün aksam onca taraftar İst. akın etti.O kadar kalabalıktı ki,hatta cami hocasıyla bile dua etmişler.
Maç başladı ve ilk 20 dk 2-0 öne geçmişti İBB takımı.Daha sonra Volkanın golüyle 2-1 olarak sonuçlandı.
Maçı izledim ve Bursaspor'un orta sahası dün akşam iyi değildi.Arada olur böyle vakalar.
Ama Abdullah Hoca ve İBB futbolcularda çok iyiydi.Tek eksiği İBB taraftarının az olması.O takım bizde olacaktı ve bu taraftarla ne güzel olurdu.Dönecez inş. zamanda biz de eski günlerimize.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
maçı bende izledim istanbul B.Ş gerçekten haketti maçı güzel oynadılar bursa'nın önünde daha zor maçlar olcak onçün bu maçı alması gerekliydi ankaraspor haricinde kalan maçlardan puan almaları çok zorlaştı hayırlısı olsun:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Bursayı dün beğenmedim ama futbolda yenilmekte var ve hala Bursa avantajlı durumda fikstüre baktığmızda Antalya,gençlerbirliği,antep,kayseri.galatasaray ve beşiktaşla oynuyo ankaraspordanda 3 puan alıyo.bu 6 maçın 4 ünü kazansa son ikisini kaybetse Bursa şampiyon olur.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hangi takımlı olursak olalım.Gönlüm Bursaspor'un şampiyon olmasından yana.
Olmazlarsa çok üzülürüm.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara