Klasik sonuçlara alıştık!

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Turkcell Süper Lig'de 28. haftanın en önemli maçında, dünya derbisinde Fenerbahçemiz deplasmanda Galatasaray'a konuk oldu. Ali Sami Yen Stadı'nda oynanan mücadeleyi takımımız 1-0 kazandı. Galatasaray'ı yenmenin gelenek haline geldiği derbide, Fenerbahçemiz'e galibiyeti getiren golü 70. dakikada Selçuk Şahin kaydetti.
Bu sonucun ardından takımımız puanını 55'e yükselterek ligde ikinci sıraya çıktı.
Bizim için sarı kırmızılı ekibi yenmek bir bağımlılık! Kazandık! Yine kazanacağız!
EMRE BELÖZOĞLU FORMA GİYEMEDİ
Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile yaptığı derbi maçta, önemli futbolcusu Emre Belözoğlu sakatlığı nedeniyle kadroda yer almadı. Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Manisaspor ile yapılan mücadelede sakatlanan Emre Belözoğlu, yapılan yoğun tedavilere rağmen Galatasaray derbisine yetiştirilemedi.
Manisaspor maçında adalesinde küçük bir yırtık oluşan sarı-lacivertli futbolcunun, ligde ve kupada gelecek haftalarda yapılacak maçlar da düşünülerek oynamamasına karar verildi. Teknik Direktör Christoph Daum, Emre'nin orta alandaki bölgesinde Mehmet Topuz'a görev verirken, Mehmet Topuz'un orta alanın sağındaki yerinde Özer'e şans tanıdı.
Sarı-lacivertli ekipte orta alanın sol kanadında ise Vederson şans buldu. Galatasaray maçında Fenerbahçe'nin kadrosunda sakatlıkları bulunan Cristian, rehabilitasyon süreçleri devam eden Uğur ve Ali de yer almadı.

GALATASARAY: 0 - FENERBAHÇE: 1
Stat: Ali Sami Yen
Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Alexks Taşçıoğlu
Galatasaray: Franco, Sabri, Neill, Servet, Caner, Mehmet Topal (Dk. 57 Arda), Mustafa, Giovani, Elano, Keita, Jo (Dk. 69 Baros)
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bilica, Lugano, Andre Santos, Özer (Dk. 90+2 Deivid), Selçuk, Mehmet Topuz, Vederson, Alex, Güiza (Dk. 86 Gökhan Ünal)
Gol: Dk. 70 Selçuk (Fenerbahçe)
Sarı Kartlar: Dk. 14 Mehmet Topal, Dk. 66 Caner, Dk. 80 Baros (Galatasaray), Dk. 38 Mehmet Topuz, Dk. 80 Volkan Demirel (Fenerbahçe)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Derbi kralı Fener

Oyuna gerçekten çok temkinli başladık Selçuk çok pas hatası yaptı ancak çok kuvvetli kaldı ortada helal olsun çokta güzel gol attı..
Guiza ileride herzamanki gibi çok yalnız kaldı 1-2 güzel topta gelmesine rağmen amatörce kontrol ederek harcadı pozisyonu..
Gelenek bozulmadı ve yine kazandık :DVolkan hata yapmadı yüzümü güldürdü
golü kurtarışı çok güzeldi
Alex i daha etkili beklerdim bu maçta ama yinede orta alanda iyi top sakladı
Galatasaraylı arkadaşlara geçmiş olsun
- “Yen” yaz, 1907'ye yolla Fener gelsin, evinde yensin. Kadıköy'e kadar yorulma.:Dklasik sonucumuz üzülmeyin bu da geçer digerleri gibi:D
Geliyoruz dedik geldik , yendik ve döndük

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Teşekkür ettim toprağım acımız büyük:)maça durgun başlamadınız maç boyu durgundunuz gs'de bu duruma şaşırdı zaten gol atamadık bu yüzden. atağınız yoktu doğru düzgün. volkan harika kurtardı gerçekten keita'nın şutunu ama maçın sonundaki profesyonellik dışı hareketide kabul edilemez ceza verilmesi lazım ambiyansı bozucu basit bi insanın yapabilceği bi hareket yaptı. sonunda da rijkaard'ın tamamen mantıksız bi oyuncu değişikliği sonucunda da orta saha diye bişey kalmadı ve golu yedik:Dzombi gibi izledim zaten o dakikadan sonra maçı :D
Tebrik ederim sonucu haketmediniz ama sonuç bu;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bize şaşırdıgınız için gol atamadınız yani:pzombi gibi mi izledin:DAçık konuşmak gerekirse 30. dakikalardan sonra Selçuğ un çıkıp Devidin girmesini istiyodum.Zaten topa vurunca yine auta gider diye laf ettim ama yanılttı bu sefer.Selçuk zaman zaman eleştirilen bir futbolcu ama bu maçta golün yanı sıra bence iyi oynadı.Guiza nın son 5 dakika yedek kulübesinde hop oturup hop kalkarak maç izlemesi çok hoşuma gitti sevmeye başladım ben bu adamı ugraşıyor:)Evet Volkan'ın son dakika da yaptıgı hareket Fenerbahçe'nin büyüklüğüne yakışmadı.Onu kınıyorum.Ama genç işte kanı kaynıyor abisi:)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Volkanın durumu için şuan cebimi gösteriyorm(ufalsında cebime girsin:) mimik ve hareketler komikti gerçekten daum'unda, guiza'nında :D neyse ya seneye bi daha oynarız nasılsa dünyanın sonu değil ya;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Volkanın durumu için şuan cebimi gösteriyorm(ufalsında cebime girsin:) mimik ve hareketler komikti gerçekten daum'unda, guiza'nında :D neyse ya seneye bi daha oynarız nasılsa dünyanın sonu değil ya;)
Dünya nın sonu degil elbette alıştınız canım:D
Allah başımızdan eksik etmesin Gsyi:D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Toprağım lütfen olaya biraz ılımlı yaklaşalım yoksa alışılan 27 28 yıllık özlemlerimiz hiç olmadı bizim söylemek zorunda kalıyorum:D ilk rekabet başladığında kazanmayı bırakın ilk golü atmak için 5 yıl beklemişiniz söylemek zorunda kalıyorum:D Avrupada somut bi başarınızda yok söylemek zorunda kalıyorum :D yoksa derbi merbi çokta sorun değil diye söylüyorum seneye bi daha var diyorum alıştığımızdan değil...:D;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Toprağım lütfen olaya biraz ılımlı yaklaşalım yoksa alışılan 27 28 yıllık özlemlerimiz hiç olmadı bizim söylemek zorunda kalıyorum:D ilk rekabet başladığında kazanmayı bırakın ilk golü atmak için 5 yıl beklemişiniz söylemek zorunda kalıyorum:D Avrupada somut bi başarınızda yok söylemek zorunda kalıyorum :D yoksa derbi merbi çokta sorun değil diye söylüyorum seneye bi daha var diyorum alıştığımızdan değil...:D;)
300 yıl Türkiye kupası alamasakda şu cimbomu yenmenin keyfi bambaşka..:DUEFA kupası sıradan bence Çünkü O kupayı İngilizlerin 3. Lig ekibi Ipswich Town bile almış..:D Karizma Fena çizildi Yıllardır FenerBahçeyi yenemeyen bir takım nasıl büyük takım olur..:DFener şampiyon olmasa da gam yemem, GS yi yendi ya... Yeter...topragım ama bende bunları söylemek zorunda kalıyorum:D

?

.............................

Misafir
önümüzdeki hafta yenileceksiniz ya da en azından puan kaybedeksiniz... çünkü fb gsyi her yendikden sonraki hafta en olmadık takımlardan puan kaybediyo... Seni kızdırmak için sölemiorum aslı yannış anama... Ama gözlemim bu yönde... bakalım görcez ama %90 dediğim gibi olcak .... :rolleyes:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz