ANKARAGÜCÜMMM-bjk

avci41

Yeni Üye
ilk a.gücüne sonra aöfe..

Allah Allah Allah saldır beşiktaş şampiyonluk cok yakın saldırrrr BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞ..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Allah yardımcımız olsun ben çıkıyorum şimdi evden son 3 saat:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Maç berabere bitti ama inanın takım süper ötesi bi futbol oynadı.Bian düşündüm acaba sahadaki takım ANKARAGÜCÜ mü die:)Bundan 2 hafta önce ümit özat bi gazetede 'ANKARAGÜCÜ RUHU ŞAMPİYONLUK RUHUDUR' die bi açıklama yapmıştı.O zaman bu haberi çok umursamamıştım ama bugün sahada oynanan futbolu görünce gerçekten açıklamanın doğru olduğuna kanaat getirdim.Bu sene takımdan bi beklentimiz yok ama seneye böle oynası her maçta inanın şampiyon olur bu takım.Bugün sahada oynayan futbolculardan,teknik heyete,tüm taraftar gruplarına canı gönülden teşekkür ederim.Uzum zamandır bi maçta bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.En son geçen sene kadıköyde fb maçında heyecan yaşamıştım ama bugünkü heyecan bambaşkaydı:)son olarakta avcı41 sana 'tık tık tık' diorum gerisini sen anlarsın zaten kardeim:p:p:p:p:p:p:p:p

avci41

Yeni Üye
mustafa hocanın takımı anlamsızca 75 dk geri cekmesini anlıyamadık son 15 hucüma kalktık ve pozisyonları o sıra bulduk bobo nun şutu nasıl direğe carptı hala sac baş yoluyorumm.. takımda inanılmaz şanssızlık var..
önümüzde 6 mac kaldı hepsini kazanırsak şampiyonuz ama zor görünüyor maasef.

a.gücünü diğer takımlara karşıda böyle canlı görmek isterim özellikle gsye böyle oynasalar kaybetmezlerdi..bursaya yaptıkları yalakalık boşa cıkacak bu ligi ya fb götürür ya bjk..

buda sana gelsin gralll
tık tık tık kim oooo öcüüüüüü ............ankaragücüüüüüüü :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
mustafa hocanın takımı anlamsızca 75 dk geri cekmesini anlıyamadık son 15 hucüma kalktık ve pozisyonları o sıra bulduk bobo nun şutu nasıl direğe carptı hala sac baş yoluyorumm.. takımda inanılmaz şanssızlık var..
önümüzde 6 mac kaldı hepsini kazanırsak şampiyonuz ama zor görünüyor maasef.

a.gücünü diğer takımlara karşıda böyle canlı görmek isterim özellikle gsye böyle oynasalar kaybetmezlerdi..bursaya yaptıkları yalakalık boşa cıkacak bu ligi ya fb götürür ya bjk..

buda sana gelsin gralll
tık tık tık kim oooo öcüüüüüü ............ankaragücüüüüüüü :D:D
sezonun ilk yarısında kendi evimizde gs yide 3-0 yenmiştik avcı kardeş.maçı dikkatli izleyemedin heralde Mustafa Hoca takmı 75 dk geri çekmedi ANKARAGÜCÜ o kadar baskılı oynadki sizi kendi sahanıza hapsetti.Bizim takım seneye bomba gibi olur.Sizde böle oynarsanız şampiyon filan olamazsınız ki tek temennimde bu yönde.Aslınad bu maçı sizin kazanmanız gerekti hakemle beraber 12 kişiydiniz.Hakem Vassel in düşürüldüğü pozisyonda penaltıyı vermedi.Aynı pozisyon bejeke de olsaydı kesin penaltıydı hakemler 3 büyük takımın aleyhine karar vermekten çekiniyo bunu dün bi kez daha gördük.
Ayrıca senin kardeşlik anlayışınıda tebrik ediyorum.Ama sende haklısın sizin futbolda fair play adına dostluk adına yaptığınız bişey yokki.Bildiğiniz tek şey küfür etmek ona buna saldırmak.Dün maçtada bize o kadar küfür ettiniz bizden karşılık gelmeyince birbirinize girdiniz sizin futbol anlayışınızda dostluk yok buna emin ol.Ankaragücü olarak ANADOLU takımlarının şampiyon olmasından yanayız daima bursa,sivas farketmez yeterki anadolu takımı şampiyon olsun.Bizim kardeşliğimizi sen yalakalık olarak algıladın buna şaşırmadım sizin algılama kabiliyetinizde yok bunuda burda bikez daha anlamış oldum.
Dün gördük tık tık ı da öcüyüde dostum:)

avci41

Yeni Üye
sezonun ilk yarısında kendi evimizde gs yide 3-0 yenmiştik avcı kardeş.maçı dikkatli izleyemedin heralde Mustafa Hoca takmı 75 dk geri çekmedi ANKARAGÜCÜ o kadar baskılı oynadki sizi kendi sahanıza hapsetti.Bizim takım seneye bomba gibi olur.Sizde böle oynarsanız şampiyon filan olamazsınız ki tek temennimde bu yönde.Aslınad bu maçı sizin kazanmanız gerekti hakemle beraber 12 kişiydiniz.Hakem Vassel in düşürüldüğü pozisyonda penaltıyı vermedi.Aynı pozisyon bejeke de olsaydı kesin penaltıydı hakemler 3 büyük takımın aleyhine karar vermekten çekiniyo bunu dün bi kez daha gördük.
Ayrıca senin kardeşlik anlayışınıda tebrik ediyorum.Ama sende haklısın sizin futbolda fair play adına dostluk adına yaptığınız bişey yokki.Bildiğiniz tek şey küfür etmek ona buna saldırmak.Dün maçtada bize o kadar küfür ettiniz bizden karşılık gelmeyince birbirinize girdiniz sizin futbol anlayışınızda dostluk yok buna emin ol.Ankaragücü olarak ANADOLU takımlarının şampiyon olmasından yanayız daima bursa,sivas farketmez yeterki anadolu takımı şampiyon olsun.Bizim kardeşliğimizi sen yalakalık olarak algıladın buna şaşırmadım sizin algılama kabiliyetinizde yok bunuda burda bikez daha anlamış oldum.
Dün gördük tık tık ı da öcüyüde dostum:)
eğer anadoludan bi şampiyon cıkıcaksa adam gibi cıksın anadolu takımları gecen sene sivasa bu senede bursaya yatıyorlar cok açık bi şekilde 3 büyüklere karşı sert oynayıp bursa macında kart görmeyen takımı bile biliyorum.. mustafa hocanın taktik anlayışı nı sen baskılıydık olarak görüyosan o senin sorunun eğer maca son 15dkkdaki gibi başlasak bu macı farklı alırdık eminim buna..
saldırma konusunu siz daha iyi bilirsiniz özellikle savunmasız üstünde beşiktaş formalı olanlara 1 kişiye 30 kişi girmek gibi bilmem anlatabildimmi (gecen sene )
kardeşlik konusuna gelince bırakın bu işleri diyorum sadece evet beşiktaş tektir türkiyede dostu yok düşmanı coktur buda büyük külup olduğunu gösterir !
aha buraya yazıyorum bursa şampiyon olamayacak son hafta gider bursada yeneriz yinede olamaz..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Anadolu takımları geçen sene sivasa yatsaydı sivas şampiyon olurdu.Diyosunki anadolu takımları bursa ya yatıyo fb,gs,bejeke demi yatıyo?Bursa bu 3 takımı yenmedi mi?Ligde kimsenin bursayı yada başka bi takımı düşündüğü yok herkes kendi derdine düşmüş.Eğer bursaya yatıyo olsaydı takımlar ankaragücü bursayla berabere kalmazdı yada istanbul b b hiçbir iddiası yokken bursayı yenmezdi.Saldırma konusuna gelince geçen sene istanbulda köprüden geçerken otobüslerimizi taşlayan yunanlılarmıydı?Bu sene ki maçta bira şişesi fırlatan ermeniilermiydi?Bana bejeke taraftarını anlatma kardeş ben kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum.Bi takımının düşmanın çok olması büyük takım olduğunumu gösteriyo çok güldürdün beni he.Bugün bi antepe gidelim,bizi davullarla zurnalarla karşılarlar,denizlide şehirin girişinde karşıladılar ,Bursa yı hiç anlatmıyorum.Şimdi sana soruyorum bunlar futboldaki güzel şeyler değilmi?Sen diosunki bu güzel şeyler olursa büyük takım olamazsın.Senle benim futbol anlayışım çok farklı kardeş dahada fazla uzatmaya gerek yok....

graal89

♥ Ankaragücü ♥
baya eskilere gittim ya ne günlerdi:)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

graal89

♥ Ankaragücü ♥
nerden nereye kaç sene geçmiş ya :)