ANKARAGÜCÜMMM-bjk

Sponsorlu Bağlantılar

İlkİlk ... 234
  1. Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu takımları geçen sene sivasa yatsaydı sivas şampiyon olurdu.Diyosunki anadolu takımları bursa ya yatıyo fb,gs,bejeke demi yatıyo?Bursa bu 3 takımı yenmedi mi?Ligde kimsenin bursayı yada başka bi takımı düşündüğü yok herkes kendi derdine düşmüş.Eğer bursaya yatıyo olsaydı takımlar ankaragücü bursayla berabere kalmazdı yada istanbul b b hiçbir iddiası yokken bursayı yenmezdi.Saldırma konusuna gelince geçen sene istanbulda köprüden geçerken otobüslerimizi taşlayan yunanlılarmıydı?Bu sene ki maçta bira şişesi fırlatan ermeniilermiydi?Bana bejeke taraftarını anlatma kardeş ben kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum.Bi takımının düşmanın çok olması büyük takım olduğunumu gösteriyo çok güldürdün beni he.Bugün bi antepe gidelim,bizi davullarla zurnalarla karşılarlar,denizlide şehirin girişinde karşıladılar ,Bursa yı hiç anlatmıyorum.Şimdi sana soruyorum bunlar futboldaki güzel şeyler değilmi?Sen diosunki bu güzel şeyler olursa büyük takım olamazsın.Senle benim futbol anlayışım çok farklı kardeş dahada fazla uzatmaya gerek yok....

2. baya eskilere gittim ya ne günlerdi:)

3. :))))......

4. nerden nereye kaç sene geçmiş ya :)

İlkİlk ... 234
ANKARAGÜCÜMMM-bjk Yer İstanbul , 34, TR incelenme 6318 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2018
www.aofdestek.net 2007-2015