Şehit askerler bugün son yolculuğunda

pegasus_dna

Forum Editörü
Hakkari'de mayın patlaması sonucu şehit olan 3 uzman çavuşun cenazesi bugün toprağa verilecek.

3 Uzman çavuş, Çukurca'nın Hantepe mevkiinde önceki gece meydana gelen patlamada şehit olmuş, 2 asker de yaralanmıştı.

Şehit Nuri Aydın'ın cenazesi Kayseri'de, Mehmet Kaya Çelik'in cenazesi Elazığ'da, Fatih Aydoğdu'nun cenazesi de
Kırıkkale'de düzenlenecek törenlerin ardından toprağa verilecek

pegasus_dna

Forum Editörü
YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM

Ey milletim,ey o şehirler,köyler!
Bir Yemen türküsü,artık ne söyler?
Onurumuz kaç kez çiğnendi beğler?
Kapımıza dayanıyorsa zulüm,
Başka yol yok,YA İSTİKLÂL,YA ÖLÜM!

Üçbin yıldır böyle mazlûm olmadık
Harp kaybettik,esir düştük,yılmadık
Biz,tarihte böyle sefil ölmedik
Neden sessiz,neden boş sağım-solum?

Gök mü çöktü,dinim,törem bozuldu
Yer mi bastı,bebeklerim ezildi?
Hangi destan savaşmadan yazıldı?
Rahat değil,doğru olmalı yolum

Bomba altında bir türbe..unutma!
Onbir asker,onbir torba..unutma!
Mazlum sensin,ve bir zorba..unutma!
Ben bu muydum,böyle mi olsun hâlim?

Şu toprağa küfrederek basan var
Hain desen,işbirlikçi desen,var
Köpek gibi,bir kemikle susan var
Susacaksa,kökten kopsun şu dilim
Başka yol yok,YA İSTİKLÂL,YA ÖLÜM!!!

pegasus_dna

Forum Editörü
senin memleketinden şehit var seda... bayarağa kurşun sıkmak ne haince ,... şehitleirn hepsi evli çocukları var ve eşleri nasıl ağlıyorlardı beni bırakma aşkım diye:(:(:( bunun şaka olduğunu söyle...

ROSEŞAH

Özel Üye
Allah'tan şehitlerimize rahmet,sevenlerine ise sabırlar versin:(
Çok üzücü:(:(

ECRİN90

Özel Üye
evet canım :( Dün olmuştu :( Benım de abim şu an askerde, bu tür haberler beni çok etkiliyor :( dilerim bir gün son bulur.. ama o hainlerin unuttukları bir şey var! her ocağa ateş düşürdüklerinde geride binlerce, milyonlarca intikam ve kin dolu evlatlar bırakıyorlar! şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak.. bundan eminim ;)

ROSEŞAH

Özel Üye
Evet inş.şehitlerimizin kanı yerde kalmaz ve o hainler o alçaklar hakettikleri belaları bulurlar,bide açılım diyolar hala ne açılımı:mad:
açılım olsa bile bunlar devam edecek.

pegasus_dna

Forum Editörü
kendi öz vatanında kendi yurttaşlarından kurşun yiyorsun.. ya bu ülkeyi sev yada terk et git nere gidiyorsun , huzursuzluk olsun diye ellerinden geleni yapıyorlar. ne vicdansızlık bu ... sanki dağdakilere işkence yapıyorlar ne alıp veremedikleri var bu ülkeyle ... yeme bu ülkenin ekmeğini şerefsizler, ekmek yedikleri yere pisliyorlar hainler...

ROSEŞAH

Özel Üye
Aynen öyle karnın nerde doyuyorsa,sana nerde ekmek veriyorlarsa orası vatandır,madem istemiyolar göç etsinler,kendi kardeş vatanlarına gitsinler ya da devlet sürsün topraklarımızdan bu vatan hainlerini ne diye daha uğraşıyo...

pegasus_dna

Forum Editörü
açılım dediler kürt,roman,alevi ... ne oldu sonuç ülkeyi böldüler,,, osmanlıda böyle yok olmadı kendi içimizdeki hainler yüzünden... A partisi iktadara geçene kadar bu kadar şehit görmedim... ampule oy verenlere benden herkese ampul hediye.
başbakan oğlunu yollasın bakalım askere... oğluna ancak yat gemi alır, kendisine uçak ,,,eşi içinde yurt dışından mağza kapatır... aldığın maaş belli başbakan nerden geliyor bu değirmenin suyu... ..
askerlik yan gelip yatma yeri değil diyorsun... amerikanın köpeği ettin bizi sat bakalım ne kadar sata bilceksin bu ülkenin topraklarını... şehitlerimizin kanı elbette yerde kalmıcaktır.. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...

ECRİN90

Özel Üye
Cinsimiz farklı ama inancımız bir!! Deniyor? Peki soruyorum: İslamiyet kardeşlik dini değil midir? Bir Müslüman bir Müslümana nasıl kurşun sıkar?! Bu nasıl bir zihniyet !

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara