Merkel'in gözleri yuvalarından fırladı!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Erdoğan kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen genç kızın sigarasını alıp kırınca...
31 Mart 2010 Çarşamba, 13:04:56

İki günlük Türkiye ziyaretini tamamlayan Almanya Başbakanı Angela Merkel'i Türkiye'de en çok şaşırtan Başbakan Tayyip Erdoğan oldu. Erdoğan ve Merkel, Çırağan Sarayı’ndaki Türk-Alman Ekonomi Forumu’na katıldı ve iki lider de konuşma yaptı.

Forumun bitmesiyle birlikte Çırağan Sarayı'nda görevli iki genç kız, Almanya Başbakanı ile fotoğraf çektirmek istedi. Kızlardan birinin elinde sigara olduğunu gören Başbakan Erdoğan'dan sürpriz bir hareket geldi.

Erdoğan, genç kızın elinden sigarasını aldı ve sigarayı bırakmasını istedi. Eline aldığı sigarayı ortadan ikiye bölen Erdoğan'ı gören Merkel şaşkınlığını gizleyemedi. Merkel'in mimikleri objektiflerden kaçmadı.

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Merkel'in böyle tepki vereceğini önceden tahmin edebilse yaparmıydı hiçç:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Garip başbakanların yanında sigara mı içiyormuş:eek:
Sigara konusunda başbakanı destekliyorum her ne kadar içmesek de pasif içici olmak istemiyorum tebrikler başbakana:)Yalnız Merkel in gözler çok fena yakalanmış:)teşekkürler

?

.............................

Misafir
Ne kadar karşı olursa olsun bu ona sigaraya müdahaleyi gerektirmez...
Kız içer içmez tayyibe ne !! :mad:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ne kadar karşı olursa olsun bu ona sigaraya müdahaleyi gerektirmez...
Kız içer içmez tayyibe ne !! :mad:
Ne demek Tayyibe ne ya iki ülkenin başbakanı nın yanında sigara içmek bilmiyorum yanlış bence:mad:sigara yasagını çignemiş müdahale edecek tabi:cool:

?

.............................

Misafir
Bende doğru dmedim aslı .... :p Başbakanın o şekildemi davranması gerekirdi :p saçma .... Müdahele etmek onun görevi değil aslı .... :p Kenidisi çok doğru ya ... :mad:

pegasus_dna

Forum Editörü
kız saygısızlık etmiş. bir kere 2 başbakan kendisinden yaşca büyük elinde sigarayla yanlarına gitmiş, sigara yasağı var kız ne hakla kapalı alanda sigara içebilir versin 69tl cezasını... kızın sigara içip içmemesi bizi ilgilendirmez ama bu şekilde bu tarz ortamlarda içilmesi bana göre yanlış...
tayyibin de hatası kızın elinden sigaraı alıp kırması.. daha başka bir yol kullanabilirdi... tayyibi sevmem ama sigara yasağı konusunda başarılı iş çıkardı

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tayyib haklı, kız haksız, merkel de haksız:D Rica ederim Aslı;)

Efsunnn

Yeni Üye
iyi yapmış Erdoğan :)
merkelin de gözleri hakikaten çok fena çıkmış :D
teşekkürler

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
o fotoda bi tayyip normal çıkmış oda arkası dönük olduğu için muhtemelen:D ricalar efsu'n'+2 :p:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara