Konya'da hazırlıklar sürüyor!

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Konyaspor, Hacettepespor maçının hazırlıklarını, teknik direktör Ziya Doğan'ın gözetiminde yapılan antrenmanla sürdürdü.
31/03/10 14:03

Karatay Tevfik Lav Tesisleri'ndeki antrenman, düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. 4 grupta ayak tenisi oynayan futbolcular, daha sonra taktik ağırlıklı çalıştı.

Özellikle genç oyuncularla yakından ilgilenen Ziya Doğan'ın, futbolcular gibi hırslı ve neşeli tavırları dikkati çekti.

Takım Kaptanı Tayfun Türkmen, Kocaelispor karşısında alınan 2-0'lık galibiyetin kendileri için moral olduğunu, teknik direktör Ziya Doğan'ın gelişinin takımdaki değişiklikte önemli rol oynadığın belirterek, şunları kaydetti:

''Ziya Hocanın oyun anlayışı, heyecanlı yapısı, takıma olumlu etkisini, kısa sürede kendini gösterdi. Mücadele gücümüz bir kademe daha arttı. Kocelispor maçındaki mücadelenin üzerine koyarak, ligin sonunu en iyi şekilde geçirmek istiyoruz. Önümüzde Hacettepespor maçı var. Seyircimize, uzun zamandır kendi evimizde galibiyet armağan edemiyorduk, Pazar günü bunu hediye etmek istiyoruz. Takımdaki değişiklik, Hacettepespor maçında daha net bir şekilde görülecektir.''

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hadi bakalım Dogan hocayla inşallah hacettepe maçında galip gelir yolumuza devam ederiz;)teşekkürler topragım:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Tekrardan hayırlı olsun arkadaşlar yeni teknik direktörünüz..;)
Hacettepe maçından galip geleceğinizi inanıyorum..;)

?

.............................

Misafir
Bu konya iyi gitmiyoruydu...:confused: niye teknik direktör deişdiki !? :confused: yetkililerden açıklama bekliyorum.... :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Bu konya iyi gitmiyoruydu...:confused: niye teknik direktör deişdiki !? :confused: yetkililerden açıklama bekliyorum.... :D
Yetkili ve Konyalı olarak cevap veriyorum:p
Geçen salı günü Fuat Yaman'ın istifa etmesinin ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Konyaspor yönetim kurulu, Ziya Doğanla anlaştı iyi gitmiyor diye teknik trökter degiştiremez mi:rolleyes:ve geçen hafta Kocaelini yendik bu hafta Hacettepeyi yenecegiz inş;)

?

.............................

Misafir
Kocaelini yenmeyeni dövüyolar .... (birsen alınmasın ama ölee :rolleyes:) anladım istifa etmiş eskisi ama niyeee !!!????? :confused: bnm asıl sordupum bu aslı !! ;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sahasında Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı teknik direktorlük anlayışı ! kötü sonuçlar aldığı için belki:rolleyes:

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Rica ederim arkadaşlar hazır kıza da teşekkür ederim inş. yeneriz ya bu yıl çıkmak lazım süper lige zor görünüyor ama hayırlısı olsun(kafam karışık gülümsedim)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kocaelini yenmeyeni dövüyolar .... (birsen alınmasın ama ölee :rolleyes:) anladım istifa etmiş eskisi ama niyeee !!!????? :confused: bnm asıl sordupum bu aslı !! ;)
Zaten Kocaelispor olmasa Bank Asya da bu takımlar nasıl puan toplardı.Geçen günde söylemiştim herkese dağıtıyoruz 1-3 puan.Düştük düşeceğimiz kadar.Her şey ortada.Bank Asya şampiyonu ol,daha sonra Süper Lige yüksel,ordan tekrar Bank Asyaya düş ordan da 3.lige...
Ne diyeyim ki!..:mad::mad:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Rica ederim arkadaşlar hazır kıza da teşekkür ederim inş. yeneriz ya bu yıl çıkmak lazım süper lige zor görünüyor ama hayırlısı olsun(kafam karışık gülümsedim)
Ne demek isokor.İçimden geçeni söyledim.Hadi bakalım bu sene olmazsanız süper ligde seneye umarım çıkarsınız..;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Haydi hacettepe senden galibiyet bekliyoruz:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hacettepe bu maçı kazanmakta zorlanır.Durum ortada çünkü!

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla bu futbol birsenim hiç belli olmaz ama kazanmasını isterim hacettepenin:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Konyaspor için ne temenniniz varsa tuttugunuz takıma Allah bin katını versin arkadaşlar.....
oooo Aslı Abla sert çıkmışın ya :)Allah bin katını vermesin tam tersini düşündüğümüzün aksi yönünde 1000 katını versin:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara