Bankacılık ve Sigortacılık

nehir1975

Yeni Üye
İş arayan Açık öğretim bankacılık ve sigortacılık mezunları

İş arayan Anadolu Universitesi Açıköğretim bankacılık ve sigortacılık mezunları benimle özelden irtibata geçebilirsiniz.

tonbul_19

Yeni Üye
mrb arkadaşlar ben yeni kayıt yaptırdım bankacılık ve sigortacılığa nasıl çaılşmamı tavsiye edersin

neşe nur

Yeni Üye
meraba arkadaslar bu e sesli ders anlatımı var giriş yapamadm yapan varmı nasıl yapıldıgı hakkında bılgı verırsenız sevınırım

neşe nur

Yeni Üye
bende yenıyım ve hıc bı bılgm yok nasıl ne yapıcam nasıl çalısabılırım

emre_1907

Yeni Üye
arkadaslar herkese selam... ben sistem de 2009 yılında çıkmış soruları bulamadım... bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim....

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
aöf e öğrenmeden bulabilrsin

hayali

Yeni Üye
bölümün iş olanakları nasıl peki ? bilgisi olan yazabilir mi

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
bankada çalışma genlde mezun olanlar bankada çalışyor yada özel bir şrktte

hayali

Yeni Üye
demek istediğim, bankaların da çoğu işletmede olduğu gibi aöf önyargısı oluyor mu

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
hyr kesinle olmuyor adam dipomana bakıyor herden lman önemli deil ztn diplomada aöf yazmıyor anadolu üniversitesi yazıyor dert etme bu kadar

hayali

Yeni Üye
teşekkürler, benim bu 2. üni ve bir mülakatta adam ticaret lisesi okumadığım için alamayacağını söylemişti. söyleyen iktisat mezunu bır de. çoğu zaman aöf dediğin an haneye -1 yazıldığını da yaşadım.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
rica ederim bana inanmıyorsan aöf mezun olana diplomasını sorarsın anadolu üni yazıyor

hayali

Yeni Üye
est inanmamak ne demek. konu hakkında bilgim yoktu, fikir alıyordum sadece :)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
yani durum böyle

caponeb

Yeni Üye
bankada çalışma genlde mezun olanlar bankada çalışyor yada özel bir şrktte
arkadasım bırıncısı 2 yıllık dıploma ıle hıcbır banka senı ıse almaz cunku bankalar artık 2 yıllık mezunları almıyorlar bolumun ne olursa olsun!bankalar gırmek senın dedıgın gıbı okadar kolay degıl,helekı aof mezunuysan ozelde hıcdegıl!

caponeb

Yeni Üye
hyr kesinle olmuyor adam dipomana bakıyor herden lman önemli deil ztn diplomada aöf yazmıyor anadolu üniversitesi yazıyor dert etme bu kadar
arkadasım 2 yıllık bolumlerın hangısınden mezun olursan ol kocaman acıkogretım fakultesı yazar bu bır 4 yıllıklardan hangısınden mezun olursan ol ya ıktısat fakultesı yada ısletme fakultesı yazar dıplomada lakın orgun anadolu unıversıtesınde hangı bolumden mezun olursan ol ıktısadı ve ıdarı bılımler fakultesı yazar yanı aof dıplomları orgun dıplomalarında kesınlıkle farklıdır...turkıyede de kpss harıcnde ozel sektor tamamen aof mezunlarını ayırır bu da bır gercektır ozellıkle kurumsal sırtketlerde ıs basvurusu yapanlar sıkca senın bukadar aof mezunundan ne farkın var gıbısınden sorularla mulakat sırasında muhattap olurlar!!!!nerden mezun oldgun cok onemlıdır aldıgın egıtımın kalıtsını gosteırı...

caponeb

Yeni Üye
est inanmamak ne demek. konu hakkında bilgim yoktu, fikir alıyordum sadece :)
arkadasım aldıgın fıkırlerın hepsı yanlıstır ben gereklı acıklamaları yaptım 2 senelık bankacılık mezunuyum sımdı ıktısat 4 deyım dgs ıle orgun kaazandıgım halde gıtmedım!nerdeyse 2 sendır tum bankalar gıse gorevlısı olarak basvuru yaptım etrafımdakı 4 yıllıkların hepsı cagırıldı ben 2 yıllık meszunum dıye sınava bıle cagırmadılar artık sen dusun...bolumun adı bankacılık dıye kımse kanmasın bankalara gırmek cok zor...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara