gençlerbirliği-BURSASPOR

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Bursasporumuz şampiyonluk yolunda zorlu virajlardan birisine daha giriyo o gün statta olacağım cavcav ne kadarda yüksek tutsa bilet fiyatlarını BURSASPORUMUZU destekleyeceğiz.Haydi timsahları bu engelide atlat ve şampiyonluğa bir adam daha yaklaş.

avci41

Yeni Üye
genclerbirliği kendi gibi oynarsa yener pursayı en kötü beraberlik alır umarım futbol dışı etkenler bu maca damga vurmaz..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bursaspor bu engeli geçerse %70 Şampiyonluğu garantiler.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
şampiyonluk son haftaya kalırsa BURSA yüzde binbeşyüz şampiyon olur.bu maçada futbol dışı hiçbişey etki etmez umarım BURSA maçı alır ts de yener gs de puan kaybederse bursa için süper olur:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Gençlerbirliği de Belediye gibi neyi neden yaptığı, yapacağı belirlenemeyen bir takım. Her maçta her türlü absürd sonucu alabiliyorlar.Beraberlikle bitebilir:rolleyes:

avci41

Yeni Üye
umarım gencler a.gücüne inat bursayı yener :D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
niye zorunuzamı gitti berabere kalmak dostum:)inşallah bursa yener fark atar inşallah bursa:)

avci41

Yeni Üye
niye zorunuzamı gitti berabere kalmak dostum:)inşallah bursa yener fark atar inşallah bursa:)
niye zorumuza gitcekki a.gcü kim ? en son gaibiyetini 2000 de almış bize komikler :D genclerin acıklamalarına bakılırsa bursanın işi zor diorum ben

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Haklsın son galibiyetimizi 2000 de aldık da bu beraberliğin bence galibiyetten farkı yok Mustafa Denizli nin maç sonu açıklamalarıda çok komikti ayrıca:)Bursanın açıklamalarına bakarsanda gençlerin işi çok zor dostum:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara