Ankaragücünün gelirlerine haciz

Hazır-Cevap

Özel Üye
Ankaragücü Kulübünün eski Başkanı Cemal Aydın'ın kulubün tüm gelirleri ile otobüsüne haciz konulduğunu açıkladı.

Ankaragücü Kulübünün eski Başkanı Cemal Aydın'ın, ödenmeyen alacaklarına karşılık, kulübün Biletix, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Spor Toto Teşkilatı gelirleri ile kulüp otobüsüne haciz koydurduğu bildirildi.

Kulüp Avukatı Mustafa Asım Kahyaoğlu'ndan alınan bilgiye göre, daha önce kulübün bazı işlerini yapan bir firma, alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle Ankara 16. İcra Müdürlüğü aracılığıyla kulüp otobüsüne haciz koydurdu.

Kulüp ise otobüsün bugün mezatta satışa çıkmasından hemen önce 75 bin 810 lira ödeme yaparak, otobüsü teslim almak istedi.

Ancak aynı saatlerde, otobüse, kulübün eski Başkanı Aydın tarafından, ödenmeyen yaklaşık 50 bin TL'lik bir alacağına karşılık haciz konuldu.

Kulüp yetkililerinin haciz nedeniyle alamadıkları otobüs emanete çekildi.

Aydın'ın, alacakları nedeniyle kulübün Biletix, TFF ve Spor Toto Teşkilatı gelirlerine de daha önce haciz koydurduğu bildirildi.

Avukat Kahyaoğlu, kulübe yeni yönetimin başlamasının ardından bütün borçların belirli bir plan dahilinde ödenmeye başlandığını ifade etti.

Kahyaoğlu, otobüsün mezatta satışa çıkmasından önce, ödeme için bir aylık süre bulunduğunu bildirdi.

(İnternet Haberden Alıntıdır)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
:):):):):):):):):):):)traji komik bi olay bu otobüsün başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.otobüsün üzerinde 12 ayrı dosyada 700.000 tl ye e yakın icra var gelen otobüse yapışıyo bu ne otobüsmüş anlam veremedim.Hepsi Cemal Aydın ın pisliği bakalım bu pislikler nasıl temizlenecek.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bizim takımada geliyo Birsenin sen takma kafanı geçenlerde Ankaragücü store açıldı ertesi gün haciz geldi:)yeni yönetim herşeyi düzeltecek dedik.Onlarda ankarapsordan birsürü futbolcu getirdi çoğu oynamıyo ama parasını alıyo bu durumdada haciz kaçınılmaz bi hal alıyo bakalım sonumuz hayırlı olur inşallah.

Hazır-Cevap

Özel Üye
bizim takımada geliyo Birsenin sen takma kafanı geçenlerde Ankaragücü store açıldı ertesi gün haciz geldi:)yeni yönetim herşeyi düzeltecek dedik.Onlarda ankarapsordan birsürü futbolcu getirdi çoğu oynamıyo ama parasını alıyo bu durumdada haciz kaçınılmaz bi hal alıyo bakalım sonumuz hayırlı olur inşallah.
Baştan Onurcum tedbir almak lazım.Daha fazla birikmeden.Bakınız;bizim durumumuz ortada.Nerden nereye geldik.:(

graal89

♥ Ankaragücü ♥
sizin durumunuzla bizim durumumuz farklı birsenim.Biz şuanda belediye desteği ile ayakta duruyoruz ben aslında bun akarşıyım belediye gelirlerinin bi futbol takımına dolaylı yollardan aktarılması etik bi davranış değil.Ama kulubün borcu şuan haddinden fazla bu borçların ödenmesi ve kulübün seneye başarılı olması için yönetime tam destek vermemiz lazım.Eğer kocaelisporun iş adamları yada belediyesi futbol takımının arkasında dursaydı kocaeli şuan süper ligde oynardı size sahip çıkan olmadığı için düştünüz.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Baştan tedbirli olmak lazım.Borçlar birike birike sonunda bu hacizler geliyor.Belediye de bir yere kadar destek veriyor ve daha sonrası yönetim kurulunda bitiyor.Bizim takım seninde dediğin gibi biriken borçların çok olmasından dolayı sahipsizlikten düştü.
Son başkanımız Muhammer Başkan elinden geleni en üst düzeyde yaptı.Ama nereye kadar?Arkada biriken bir sürü borç.Yapılan yanlış teknik direktörler ve futbolculardan bu konuma geldik.Şuan bir bak etrafına bizden çekirdekten yetişen futbolcular nerelerde.Bunlar şuan bizim elimizde bulunsaydı Süper Ligde eserdik.Çok değil bundan 10 yıl öncesine kadar Kocaelisporda tıpkı Bursaspor gibi Süper Lig de esen bir takımdı.3 büyükler korkardı.Ne yazık ki şuan 3.lige düştük!Bu da üzücü tabi.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Baştan tedbirli olmak lazım.Borçlar birike birike sonunda bu hacizler geliyor.Belediye de bir yere kadar destek veriyor ve daha sonrası yönetim kurulunda bitiyor.Bizim takım seninde dediğin gibi biriken borçların çok olmasından dolayı sahipsizlikten düştü.
Son başkanımız Muhammer Başkan elinden geleni en üst düzeyde yaptı.Ama nereye kadar?Arkada biriken bir sürü borç.Yapılan yanlış teknik direktörler ve futbolculardan bu konuma geldik.Şuan bir bak etrafına bizden çekirdekten yetişen futbolcular nerelerde.Bunlar şuan bizim elimizde bulunsaydı Süper Ligde eserdik.Çok değil bundan 10 yıl öncesine kadar Kocaelisporda tıpkı Bursaspor gibi Süper Lig de esen bir takımdı.3 büyükler korkardı.Ne yazık ki şuan 3.lige düştük!Bu da üzücü tabi.
Belediye biyere kadar destek veriyor iş yönetimde bitiyor birsenim dediğin doğru ama bizim yönetimi kuran kişi yani kulüp başkanı M.Gökçek'in oğlu yani Ankaragücü binevi belediye takımı niteliğinde.Kocaelispor süper lige çıktığında çok yanlış transferleri çok yüksek ücretler karşılığında yaptı transferlerde beklentileri karşılayamadığından sonuç hüsran oldu.Kocaelispor un uefa da oynadığını hatırlıyorum.Kocaelide maç izlemiş biri olarak takımın arkasında müthiş bi taraftar desteğide var sorunları kısa zamanda halleder ve tekrardan yukarılara tırmanırsınız.Hem takım 3. ligede düşmedi 2. lig klasman grubuna düştü.İnşallah sorunları halledersiniz ve kısa zamanda tekrardan süper lige döndersiniz.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Şimdi Onurcum Bank Asyadan da düşünce ben onu 3.lig olarak nitelendirdim.
Umarım en kısa sürede tekrar Bankasya ya oradan da Süper Lige yükseliriz.Senin gibi benimde temennim bu yönde.Uefa anı anılarımızda kaldı.Bu hafta içinde yerel basında nereden nereye diye bir bölüm vardı?Uefa ve şuanki durumun nitelendiren fotograflardan oluşan bir yazı oluşturulmuş.Bu da kent için yeterli olmuştur.
Neyse yine karışılaşırız inş.bir gün Süper Lig de o zaman maça da birlikte gideriz..;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara