Haftanın Maçı İnönü de !

Hazır-Cevap

Özel Üye
Şampiyonluk yarışında puan kaybına tahammülü olmayan Beşiktaş, bu akşam İnönü'de güçlü Trabzonspor'u ağırlıyor.
Ligde 56 puanla üçüncü sırada yer alan ve yoluna kayıpsız devam etmek zorunda olan Beşiktaş'ta dört as futbolcu sakatlıkları yüzünden oynamayacak.

Savunmanın bel kemiği Matteo Ferrari'nin yanı sıra Rodrigo Tello, Rodrigo Tabata ve Nihat Kahveci sakatlıkları nedeniyle Trabzonspor karşısında forma giymeyecek.

Siyah-beyazlılarda İbrahim Toraman, Uğur İnceman, Ernst ve Fink, gelecek haftaki Fenerbahçe derbisi öncesi sarı kart cezası sınırında bulunuyor.

Ligin ilk yarısında Avni Aker'de rakibini 2-0 yenilen Trabzonspor'da Engin kırmızı kart, Gabriç ve Ömer Aysan sarı kart cezalısı olduğu için oynayamayacak. Bordo-mavililer haftaya 49 puanla beşinci sırada giriyor.

Teknik direktör Şenol Güneş, "burada taraftarlarımıza çok güzel bir galibiyet hediye etmek istiyoruz. Önce Beşiktaş maçına odaklandık, ardından da kupa maçına odaklanacağız" dedi.

Beşiktaş, lig maçlarında İstanbul'da 35 maçta 18 kez yendiği ve sadece dokuz kez yenildiği Trabzonspor'u, evinde yaptığı son dört sezondaki maçlarda ise sadece bir kez mağlup edebildi.

Bordo-mavililer İnönü'de 2005-2006 sezonunda 1-0, 2006-2007 sezonunda 3-2 kazandı, geçen sezonki maç ise 1-1 bitti.

Beşiktaş kendi evinde son dört sezonda sadece 2007-2008 sezonunda 3-0'lık skorla galip geldi.

İnönü Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı Bünyamin Gezer yönetecek.

(İnternet Haberden Alıntıdır)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Keyifli bir maç olur umarım:)
Kavgasız gürültüsüz

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maçın 15. dakikasından sonra izledim. Maçı Şenol Güneş, Mustafa Denizli'den daha iyi analiz ettiğini düşünüyorum, çünkü yaptığı hamleler gol attırmaya yaramadı ama özellikle son 20 dakika beşiktaşı oyundan düşürerek daha iyi ataklar getirdi.

Tabii beşiktaşlı seyircilerede her kötü sonuçta karşı takıma veya hakeme veya klüp başkanına karşı yaptıkları küfürlü çirkin tezahuratlar yüzünden eleştirmek istiyorum. Artık bu küfür olayına bir son vermeliler. Küfür devri kapandı artık.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Küfüt zaten başlı başına bi sorun özelliklede derbi maçlarında.Yabancı ülkelerin haklı bizimkinden daha akıllı daha ağırbaşlı üzülerek soyluyrm bu akşam ispanya derbisi var R.MADRİD-BARCA ben bu zamana kadar izlediklerim maçlarda sahaya düşen ne bi su şişesi ne bi başka bi cisim gormedim ama türkiyede derseniz durum goz onunde küfürmü dersin,su şişesimi, cep telefonumu, taşmı sopamı ne ararsanız malesef mevcut:(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz