Tanişma Platformu

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
s.a. arkadaşlar bu bölümden isteyenler kendilerini tanıtabilrler. Aşağıya örnek bi kriter koyuyorum.
1-adınız
2-soyadınız
3-oturduğunuz yer
4-siteyi tavsiye eden kişi yada nerden gördünüz
5-hobileriz
6-fobileriniz
7-kişisel özellikleriniz

4

4ným4l

Misafir
önce ben başlıyım

Hakan akkuzu. İstanbuldan'ım. Siteyi başka bir sitede reklam olarak gördüm bu senede açıköğretime başlayacaktım bu şekilde üye oldum bu siteye. Hobilerim film seyretmek korku romanları okumak ve photoshop. Fobilerim ise saçma saçma programlar seyredilmesi örnek şı kadın programları. Kişisel özelliklerim ise çabuk sinirlenirm. Özür dilemek pek hoşuma gitmez.

samed

Yeni Üye
ben samed tapsız..kahramanmaraşta oturuyorum.siteyi araştırma yaparken gördüm.açıköğretime kayıt olacağım için bu siteyede kayıt oldum cok yararlı bilgiler var cünkü.hobilerim ise gerilim ve gizemi severim korku yu cok severim..bunlarla ilgili olan herşeyi (kitap,resim,film...) severim.cok asabiyimdir.ama cabuk sakinleşirim.müziği cok severim hayatımın vazgecilmezidir..insan ilişkilerinde gerektiği gibi değilimdişr ama arkadaslarım arasında cok iyiyimdir yani konusurum..birz cekingenim ama bunu da artık yenmem lazım ve de yeneceğimi düşünüyorum cünkü artık bi üniversiteye gideceğim yeni insanlar yerler görüp yeni kişilerle tanısacağım..neyse herkese merhaba diyorum..siteyi hazırlayanlarada tesekkür etmek istiyorum cok ii bi site ve forumlar cok faydalı....!

mimoza

Özel Üye
ben hatice yıldırım.karadenizin gülü:)SAMSUNdanım.maliye 2.sınıf öğrencisiyim.fobilerim..ukalalık.riya. hobilerim.motor kullanmak.arabesk ve fantazi müzik dinlemek. bağlama çalmak.türkü çığırmak:) birde eski türk filmlerine bayılıyorum:)

yalnizkiz21

Yeni Üye
mrb tuba ben.şanlıurfada oturuyorum.işletme ögrencisiyim.siteyi tesadüfen gördüm ve yararlı olabilecegi düşündügüm için kaydoldum.21 yaşındayım

A

akif

Misafir
BU MESAJIM MİMOZAYA KARADENİZİN GÜLÜ SAMSUNDANSIN MADEM TANIŞMAKTA FAYDA VAR EGER TANIŞTIRIRSA BU SİTE BİZİ VALLAHİ HELAL BU PROĞRAMCILARA DİYELİM:) SİTEYE YENİ UYE OLDUM HER ALANDA İŞE YARARYAN LİNKLER VAR İLETİŞİM KURMAKTA COK KOLAY SİTE YÖNETİMİNE BASARILAR kendine iyi bak hatıce;)

A

alperen07

Misafir
ben ilker akyol.Antalyada yaşıyorum.Siteyi iş arkadaşımdan duydum.çok aşırı sevdigim bişeyde yok çok aşırı korktugum bişeyde yok.ama otomobil kullanmayı seviyorum ona ayrı bir ilgim var.

A

ayca

Misafir
mrb arkadaslar
ben ayca,2.sınıf calısma ekonomisi ögrencisiyim.istanbulda oturuyorum siteyide reklamlardan gördüm ve cok begendim

cadýkizz

Yeni Üye
fatma soylu kayseriliyim 19 yaşındayım 1 sınıf işletme öğrencisiyim bu siteyi açıköğretim sitesinde gezerken buldum iyi ve yararlı olacığını düşndüğüm için kaydoldum

dilek20

Yeni Üye
slm

selam arkadaşlar ben dilek izmirliyim35 1\2yiz laborant ve veteriner sağlık bölümündeyim bu siteyi goggle buldum fayydalı olacağına inanıyorum...zaman herşeyin ilacı diyorum
BENİM
EN
BÜYÜK
SEVDAM
YANLIZLIĞIM:eek:

ejderan

Yeni Üye
adım HEYSEM Hatay'lıyım bu siteyi google de bilgi ararken gördüm bu yıl açıköğretim işletme kazandım faydalı olabileceğini düşündüm

hobilerim resim çizmek kitap okumak sinema vb
fobilerim yoktur ya da olmadığını düşünüyorum

kişisel özelliklerim çokk enerjik biriyim kolay kolay yorulmam mantıklı düşünen biriyim çabuk sinirlenmem

tudem

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben Zehra konyalıyım 20 yaşındayım muhasebede okuyorum aof ile ilgili arama yaparken buldum siteyi çok beğendim aradığım herşey burda var siteyi yapanların ve sitede görev yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar ben Zehra konyalıyım 20 yaşındayım muhasebede okuyorum aof ile ilgili arama yaparken buldum siteyi çok beğendim aradığım herşey burda var siteyi yapanların ve sitede görev yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum
Teşekkürler Zehra.. Aramıza hoş geldin

4

4ným4l

Misafir
site herkeze hayırlı olsunda. Galiba bazıları istede aof adına bişeyler ararmıyorda bşka işler adına bişey arıyor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar