Her Yaşta Güzel Kalmanın Sırrı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Makyaj Çantanızda Olması Gerekenler
Yaşınızın güzelliğini ortaya çıkaran, doğal görünümü destekleyen kozmetik ürünler makyaj çantanızda mutlaka bulunmalıdır.
Açık renkli göz farları
Gri ve mavi göz kalemleri
Nemlendirici özelliğe sahip rujlar
Dudak parlatıcısı ve şeftali tonlarında rujlar
Doğal görünümlü ve açık pembe ojeler
Pürüzsüz Görünüm
Yüzünüzdeki çizgileri yumuşatmak ve kusurları gizlemek için fondöten tercih edebilirsiniz. Yaşınıza uygun en ideal fondöten kullanımı; fondöten sürdükten sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici kremi parmak uçlarınızla göz altları, burun ve çene bölgesine hafifçe yedirerek sürün.
Dolgun Dudaklar
Dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız doğal renkli rujlarla birlikte simli parlatıcıları tercih edebilirsiniz. Rujunuzun kremsi yapıda olması hem daha kolay sürülmesi hem de pürüzsüz görünmesini sağlar.
Hacimli Kirpikler
Kirpikleriniz eskiye oranla daha seyrek görünüyorsa bitkisel içerikli kirpik güçlendiricileri kullanabilirsiniz. Kısa sürede kirpiklerinizin daha hacimli olduğunu göreceksiniz.
Gece uyumadan önce göz makyajınızı temizlemeyi ihmal etmeyin. Özellikle kirpiklerinizde biriken rimel; temizlenmediği takdirde kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilir.
İlgi Çekici Gözler
Gözlerinizin daha büyük, yüzünüzün daha aydınlık görünmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan açık renkli, kremsi yapıda bir göz farıdır. Göz makyajınızı tamamladıktan sonra kaş çizginizin hemen altına açık renkli far uygulayın.
Canlı Görünüm
Yorgunluğunuzu gizlemek daha canlı görünmek istiyorsanız simli bir allığı elmacık kemiklerinizin üzerine ve alnınıza sürün. Anında daha zinde ve enerjik görüneceksiniz.
(İnternet Haberden Alıntıdır)

kan_ciceqi

Yeni Üye
Malzemelerin Hepsi Mevcut :p
Şaka Bi Yana Küçük Makyaj Oyunları İnsanı Gözle Görülür Güzellige Dönüştürebiliyor..
Makyajı Pek Tasvip Etmiyor Ama Yapanları Anlıyorum..
(Hafifte Olsa Bende Yapıyorum :p )
Teşekkürler Konu İçin..:)

suhedaa

Yeni Üye
ben hiç anlamıyorum:( işe girdiğimde denemek için kozmetiğe koymuşlardı rezil olmuştum ama yine de işe almışlardı :) şimdi birazda olsa ilgi duyuyorum çok fazlada olmasa birşeyler yapıyorum kendimce:)

sonsuz_nur

Özel Üye
ben çok güzel makyaj yaparım ama kendime pek yapmıyorm arkadaşalrım her sabah beni beklerler işe giderken..kesinlikle makyaj malzemeleri cildi çok bozuyo bencede güzl kalmak istiyosan yüzüne cildiyeye görnmeden krem fontdoten sürmeyn kızlar..

Hazır-Cevap

Özel Üye
Föndeten bende sevmem.Çok ağır bence,gerek yok.
Toz pudra daha iyi oluyor.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Çok şükür ihtiyacım yok:p

ECRİN90

Özel Üye
fondöten kullanmayı da kullananları da sevmem.. yüzde eğreti duruyor bence,kalıp (maske) gibi.. diğer türlü malzemeler her daim çantamdadır :D ;)

suhedaa

Yeni Üye
bence de katılıyorum zaten çok abartmamak lazım bazıları boya küpüne batıyo sanki her zaman doğallık güzeldr;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz