Herhangi bi üniversitede derse girebiliyormuyum ?

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
s.a. benim duydğma göre bazı üniversitelrde AÖ öğrencileri derslere girebiliyor. Bu nasl oluyor acaba açıklayabilrmisiniz ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
s.a. benim duydğma göre bazı üniversitelrde AÖ öğrencileri derslere girebiliyor. Bu nasl oluyor acaba açıklayabilrmisiniz ?
Evet dediğiniz gibi Açık Öğretim'in Akademik danışmanlık hizmeti vardır. Bu hizmet Aralık sonu - Ocak başı gibi başlamakta ve Hazirandaki final sınavlarına kadar devam etmektedir.

Akademik danışmanlık ile ilgili olarak, tam tarihleri ve hangi dersler ile hangi ilde hangi üniversitelerde danışmanlığın verileceğini ayrıca bir duyuru ile sizere bildireceğiz arkadaşlar.

pasamat

Yeni Üye
ilk dönem için derslere girilebiliyormu?

eskişehirde aöf ögrencılerı derslere girebiliyor gibi birşey duydum??

weeping eyes

Özel Üye
tabiki ilk dönem derslere giriliyor.Eskişehir de derslere girme ile ilgili diğer yazdığın linkte gereken bilgileri yazdım.

taskinengin

Yeni Üye
arkadaşlar derslere girebileceğiniz ıllerı ders ısımlerını fakultelerıyle bırlıkte forumda verdık dıkkatlı bakarsak ii olur.İL İL akademik danısmanlık hizmetlerı baslıgı altında

kanlý

Yeni Üye
s.a arkadaşlar ben açıköğretim kamu yönetimi bölümündeyim evimiz mersinde olduğu için mersin üniversitesinde derse girebilirmiyim bir bilginiz varmı

derya77

Yeni Üye
eğer üniversitede derse girebiliyorsak ben evden bile ayrılmaya razıyım çok sıkıldım

sonbahar08

Yeni Üye
herhangi bir üniversitede derse girebilmek bir yere başvurmam yada kayıt yaptırmam gerekiyormu?aof de yeniyim.buyüzden soruyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara