2011 de aöf'nin açacağı bölümler

bazzyy

Yeni Üye
bu konuda bilgisi ya da duyumu olan var mı acaba? Çalışıyorlarmış ama hangi bölümler?

yaban_gulu77

Yeni Üye
bu konuda bilgisi ya da duyumu olan var mı acaba? Çalışıyorlarmış ama hangi bölümler?
bende bunu bekliyorum , ama gecen yil turk dili ve edebiyati, sosyoloji ve felsefe bolumlerinin acilacagi haziran ayinda duyurulmus, bakalim belki bu yilda yeni bolumler acilir

kevin_norton

Yeni Üye
İnşallah güzel bölümler açarlar.

bazzyy

Yeni Üye
tarih ya da coğrafya bölümlerini de açarlar gibime geliyor..yani umuyorum.DÜNYADAKİ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNE benzetmeye çalışıyorlarmış..HADİ HAYIRLISI İNŞALLAH.

asli22

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
Merhaba 2011 de yeni açılan bölümler kaldırılacak diyorlar böyle bişey olabilir mi?Ben işletme 2.sınıf öğrencisiyim sırf bu yüzden ygs ye girdim:(((önlisans almayı düşünüyordum

kevin_norton

Yeni Üye
Olurmu öyle şey.Hiç kapatılır mı? kapatacak olsalar açmazlar.birde üniversitelerin işlerine herkes karışamaz her üniversitenin senotosu vardır.Bağımsız olarak,özgür iradeleriyle karra verirler.Sen hiç merak etme.Kapatamazlar.Öyle kolay mı.-

ECRİN90

Özel Üye
İnşallah açılacak bölümler öğretmenlikle ilgili olmaz :D zaten geleceğimiz muamma .. :eek:

kevin_norton

Yeni Üye
İnşallah açılacak bölümler öğretmenlikle ilgili olmaz :D zaten geleceğimiz muamma .. :eek:

Hakılısın.Ama bence bu Türk dili edebiyatı bölümü çok önemli.Ben çok önemsiyorum.Ve elimden geldiğince hakkını vermek istiyorum.

ECRİN90

Özel Üye
Elbette insanın geçmişini bilip özümseyebilmesi kadar güzel bir şey yoktur diye düşünüyorum :rolleyes: Kendi çabamızla Umarım iyi yerlere geliriz ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO