2010 ağustos askere gidecekler...

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Selam arkadaşlar İşletme 4.sınıftayım. Bu sene allah izin verirse Ağustos'ta mezun olucam ve benim gibi birçok arkadaş olduğunuda biliyorum. Benim sorum şu acaba geçen seneki gibi bizde kısa dönem olarak Ağustos celbine yetişebilcezmi "çünkü geçen seneki arkadaşlar yetişti" yoksa Kasımamı kalıcaz bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

hayali

Yeni Üye
cevapları ben de merakla bekliyorum. birkaç arkadaşım bana muhtemelen ağustosta gideriz demişti ama pek emin değillerdi.

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
ark valla geçen sene rektör öğrencileri bekletmeyin verin demiş! gecen sene mezun olanlar ağustosa yetişmişler. bu bilgiyide SAMSUN aöf bürosundan aldım sizde bir araştırın bence... inş geçen seneki gibi olur...

okank_25

Yeni Üye
kardeş olabilir ama ağustos için en son başvuru tarihi 30 haziran sen nasıl yetiştirceksin hazirana kadar diplomanı aralık ta artık

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
söylediklerinize katılıyorum ama geçen seneki süpriz karar inşallah bizede çıkar rektörüm teknik traktörüm :D inşallah bu senede erken verir diplomaları. oda olmazsa aralıkta gideriz ne yapalım hakkımızda hayırlısı. aralık celbi ağustos celbi farketmez açarız hayırlısıynan bı sonucları alalım burdan haberleşiriz gidecekler devreler :D

okank_25

Yeni Üye
söylediklerinize katılıyorum ama geçen seneki süpriz karar inşallah bizede çıkar rektörüm teknik traktörüm :D inşallah bu senede erken verir diplomaları. oda olmazsa aralıkta gideriz ne yapalım hakkımızda hayırlısı. aralık celbi ağustos celbi farketmez açarız hayırlısıynan bı sonucları alalım burdan haberleşiriz gidecekler devreler :D
tabi dostum hem bilgi paylaşımı hem en azından tanışma olur

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
1sn şimdi düştü jeton 30 haziransa yetişiyoruz kardeşim :) çünki mayıs 29-30 final 20 gün sonra açıklansa 10günümüz kalıo ee yetişioruz :) yanlışmıyım...

okank_25

Yeni Üye
1sn şimdi düştü jeton 30 haziransa yetişiyoruz kardeşim :) çünki mayıs 29-30 final 20 gün sonra açıklansa 10günümüz kalıo ee yetişioruz :) yanlışmıyım...
usta diploma ne olacak temmuzun 1.haftasında başlıyo dağıtımlar okulda mezuniyet kağıt falan vermiyo:)

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
nebilim yaww buğday ambarına girmek istioz açız ya hayırlısı olsun artık aralıkta olsun bee :)

kral_5858

Yeni Üye
usta diploma ne olacak temmuzun 1.haftasında başlıyo dağıtımlar okulda mezuniyet kağıt falan vermiyo:)
Diploma şartı yok geçici mezuniyet belgesi veriyorlar notlar açıklandıktan sonra onunla askereliğe müracat edip agustos celbinde gidilebilir.....BenDe işletme SON...

SON BİR FİNAL KALDI......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kral_5858

Yeni Üye
büro vermiyo diyolar dostum ya
Büro vermez olurmuyaa öle saçma şeymi olur kapatsın gitsinler o zaman neye ordalar veriyolar geçmiş dönemde alan arkadaşlarım var he şöle yapan arkadaşlarımda var notlar açıklandıktan sonra zaman kaybetmeden atlarsın gidersin eskişehire diplomanı alırsın bu şekilde alan arkadaşım oldu yani 15 gün beklemezsin büroyu bide dönem tarihleri askerlik subesine göre değişio yani 30 haziran şartı yok son tarih bağlı olduğun askerlik şubesine göre gönderiyolar...!!! hayırlısı hepimiz için artık....Bende ağustosu düşüyorum ama kpss ye göre yapacak planlarım var en geç aralık olur hayırlısı.....!!!!!!!!!!!!

okank_25

Yeni Üye
Büro vermez olurmuyaa öle saçma şeymi olur kapatsın gitsinler o zaman neye ordalar veriyolar geçmiş dönemde alan arkadaşlarım var he şöle yapan arkadaşlarımda var notlar açıklandıktan sonra zaman kaybetmeden atlarsın gidersin eskişehire diplomanı alırsın bu şekilde alan arkadaşım oldu yani 15 gün beklemezsin büroyu bide dönem tarihleri askerlik subesine göre değişio yani 30 haziran şartı yok son tarih bağlı olduğun askerlik şubesine göre gönderiyolar...!!! hayırlısı hepimiz için artık....Bende ağustosu düşüyorum ama kpss ye göre yapacak planlarım var en geç aralık olur hayırlısı.....!!!!!!!!!!!!
dediğin gibi de olabilir bana en iyi ay aralık kardeş benim için farketmiyor

bodyoflies

Yeni Üye
Arkadaşlar bende sondayımm.. son final var... 6 ders var... Ağustos da gitmek için nasıl bi yol izleyecez... Bilgilendirin biraz...

okank_25

Yeni Üye
Arkadaşlar bende sondayımm.. son final var... 6 ders var... Ağustos da gitmek için nasıl bi yol izleyecez... Bilgilendirin biraz...
kardeş eğer bitirirsek ki bitircez inşallah eğer büro mezuniyet belgesi verirse askeriyeninde diğer evraklarını hazırlarsak şubede son noktayı koyarız ama asalın sitesinde ağustos için son başvuru 30 haziran diyor bence %100 yetişemeyiz ağustosa artık aralık

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO