KPSS3 Puan Türü ( GY GK) Acillll..!!!

kral_5858

Yeni Üye
Arkadaşlar mrb bu sene ilk lisans düzeyinde sınava giricem minimum 60 almak için kaç net yapmak gerekiyor bilgisi olan varmı acaba ???? Her iki bölümdende yada tek bölümden minimum kaç net Genel yetenek genel kültür ???

fatoş19

Yeni Üye
mrb

Arkadaşlar mrb bu sene ilk lisans düzeyinde sınava giricem minimum 60 almak için kaç net yapmak gerekiyor bilgisi olan varmı acaba ???? Her iki bölümdende yada tek bölümden minimum kaç net Genel yetenek genel kültür ???
40ar net yapsan alıyorsun arkadasım.kpss puan hesaplama seklınde yazarsan kendın daha net gorursun

kral_5858

Yeni Üye
40ar net yapsan alıyorsun arkadasım.kpss puan hesaplama seklınde yazarsan kendın daha net gorursun
Fatos yani dediğin : genel kültürden veya genel yetenekten 40 net yaparsammı 60 civarı gelir yada bunun kpss puan hesaplama sistemi felan yokmu hımm ???
Sendemi hazırlanıyorsn lisans düzeyinden girmeye ???
tşk ederim...

volkii

Yeni Üye
45 genel yetenek 40 genel kültür yeterli olur..

fatoş19

Yeni Üye
Toplamda 120 soru yokmu yani ikisindende 40 ar net yaparsam daha yüksek gelmezmi ??? Orantısız geldi 40 gy 40 gk daha yüksek gibi gelir sanki ????
arkadasım ben puan hesaplama sıstemınden baktım netten.sızde bı bakın ıstersenız..

hayalet66

Yeni Üye
ben bu puan turunu kac gundur arastırıyorum.hesaplama motorları var ama hepsıde cakma sankı toplamda 60 net yazıyorum bı program 50 dıyo dıgerı 70 dıgerı 40 cıkarıyor.kımısıde netlerı 2 ye bol ustune taban puan olan 40 ekle dıyor.

AsenA_38

Yeni Üye
bende lisans düzeyinde gireceğim ama bu pek belli olmuyoki kat sayısı yüksek veya düşük olacak sorular var bu da herkesin yapıp yapmasıyla alakalı değil mi bence şu kadar bu kadar net diye odaklanıp stres yapma zaten 2 gün kaldı :)

kral_5858

Yeni Üye
Herşeyin hayırlısı son 2 gün en az 60 almam lazım baba mesleği olan POLİSLİK için allah herkesin gönlüne göre versin elimden geleni yapıcam Son bir savaşşşşşş kaldı oda KPSS baska yol yok

lampard

Yeni Üye
ya şu kpss a nın sırrı ne hiçbir fikrim yok gy gk hariç alan dersleri sınavıdamı var işletme iktisat muhasebe vb kamu yönetimi öğrcsim de:) en kötü 70e filan kadro bularmiiz

Axaraylim.68

Yeni Üye
lisans düzeyinde atanmak için en az 70 gerek 70in altında da atananlar olmuştur ama büyük bir kısmı torpilledir

lampard

Yeni Üye
matematksiz 70 alınabilinirmi acaba :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye