Bilica Gidiyor

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş karşılaşmasındaki davranışı nedeniyle Sarı-Lacivertli yönetim Brezilyalının biletini kesti.

Fenerbahçe’de transfer yapılacak bölgeler belli oldu. Sarı-Lacivertliler yeni sezon için en az 3 yabancı futbolcu alacak.

Bunlardan 2’si kanat diğeri ise defans oyuncusu olacak. Roberto Carlos’un gidişi ile birlikte 1 yabancı kontenjan hakkı bulunan Fenerbahçe’de Deivid
ile de sezon sonu yollar kesin olarak ayrılacak. Böylelikle 2 yabancı
kontenjan hakkı elde edilmiş olunacak. Ayrıca uzun süredir düşünülen defans
oyuncusu için de çalışmalar hızlandı. Özellikle Bilica’nın saha içindeki güven vermeyen hareketlerinin yanı sıra Beşiktaş maçında yaptığı centilmenlik dışı hareket de yönetim ve camianın tepkisini çekti. Bir anlamda Brezilyalı yıldız bu son davranışıyla kazdığı kuyuya düştü. Bu yüzden yönetim ve sportif direktör Aykut Kocaman bu bölgeye daha kontrollü oynayan ve kritik anlarda takımı yalnız bırakmayacak bir defans oyuncusu için arayışlara girmiş durumda.

CRISTIAN VE GÜİZA DA GİDEBİLİR
Yönetim ayrıca bu 3 bölge dışında Cristian Baroni ve Daniel Güiza’yı da gönderebilir. Sarı-Lacivertli yöneticiler, 2 yıldız için politikalarını belirledi. Cristian ve Güiza, istenilen rakamların verilmesi halinde sözleşmeleri devam etmesine rağmen elden çıkarılacak. Eğer böyle bir durum meydana gelirse özellikle Güiza konusunda takasın da gündeme gelebileceği öğrenildi.

HaberTürkten Alıntıdır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara