:(:(:( çok garip

pegasus_dna

Forum Editörü
bu hafta başından beri kendimi garip hissediyorum. varlıkla yokluk arasında gidip geliyorum bundan aşırı derecede rahatsız oluyorum. amaçsız geliyor birkaç gündür herşey bana , neden ,niçin ,nasıl sorularına cevap bulamıyorum...
şuanda iktisat okuyorum hayatla ilgili kaygılarım var bugünüm ,yarınlarım konusunda...

bir boşluğa düşmüş gibiyim ,her şey yolunda gibi ama beni huzursuz eden şeyler var ve ben bunları çözemiyorum , açıkcası ne olduğunu da bilmiyorum...
AĞLAMAK İSTİYORUM ONU DA BAŞARAMIYORUM. yazınca biraz rahatladım

suhedaa

Yeni Üye
canım rahatlamana sevindim sınavlar falan o yüzdendir bir de malum bahar havası genelde olur ya baharda bilmediğimiz bir gariplik Allah hayr etsn içinde ki sıkıntıyı inş çok takma kafana

By_tr

Özel Üye
insanız biz kardeş her anımız aynı olmayabilir bu yaşadıklarında hayata dahil
genelde amacımızı gayelerimizi unutunca bu boşluklara düşeriz lütfen hayatı boşverme

sonsuz_nur

Özel Üye
bu sorunu bende çok yaşıyorum yagmur....ne yap biliyomusun böyle bi boşluga düştügünde allaha dua et yardım ve sabır dilee...ve otur güzelce bi insirah suresini oku tüm sıkıntıların allahın izniyle gider

suhedaa

Yeni Üye
bu sorunu bende çok yaşıyorum yagmur....ne yap biliyomusun böyle bi boşluga düştügünde allaha dua et yardım ve sabır dilee...ve otur güzelce bi insirah suresini oku tüm sıkıntıların allahın izniyle gider
katılıyorum arkadaşa bu durumda Allah a sığınmaktan başka çare olmaz

ECRİN90

Özel Üye
bu hafta başından beri kendimi garip hissediyorum. varlıkla yokluk arasında gidip geliyorum bundan aşırı derecede rahatsız oluyorum. amaçsız geliyor birkaç gündür herşey bana , neden ,niçin ,nasıl sorularına cevap bulamıyorum...
şuanda iktisat okuyorum hayatla ilgili kaygılarım var bugünüm ,yarınlarım konusunda...

bir boşluğa düşmüş gibiyim ,her şey yolunda gibi ama beni huzursuz eden şeyler var ve ben bunları çözemiyorum , açıkcası ne olduğunu da bilmiyorum...
Bazen bana da oluyor Yağmur.. İnanır mısın her şey o kadar saçma geliyor ki.. İnsanların gündelik telaşları, konuşmalar, kalp kırmalar, gülüşmeler... Her şey bir gün son bulacak ve kimse bunun farkında değil.. Sadece sen farkındaymışsın gibi geliyor.. Aklında binbir türlü soru işareti cabası.. Birilerine açılsan da seni anlamayacaklarmış gibi geliyor ..
İşin içinden çıkamazsan hoşlandığın bişeyi yap.. mesela ben resim yapıyorum, veya içimden geçenleri kaleme döküyorum, yazı yazıyorum.. Daha sonra okudugunda ''vay canına,bunu ben mi yazmışım diyosun :) '' o anki ruh hali neler yaptırabiliyor insana göreceksin ;)

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Bazen bana da oluyor Yağmur.. İnanır mısın her şey o kadar saçma geliyor ki.. İnsanların gündelik telaşları, konuşmalar, kalp kırmalar, gülüşmeler... Her şey bir gün son bulacak ve kimse bunun farkında değil.. Sadece sen farkındaymışsın gibi geliyor.. Aklında binbir türlü soru işareti cabası.. Birilerine açılsan da seni anlamayacaklarmış gibi geliyor ..
İşin içinden çıkamazsan hoşlandığın bişeyi yap.. mesela ben resim yapıyorum, veya içimden geçenleri kaleme döküyorum, yazı yazıyorum.. Daha sonra okudugunda ''vay canına,bunu ben mi yazmışım diyosun :) '' o anki ruh hali neler yaptırabiliyor insana göreceksin ;)
VAy be seda sende şairliktemi vardı valla helal olsun kankama:)

ECRİN90

Özel Üye
Sağol mıstafacan :D Şairlik geçmişte kaldı ya,daha çok yazı yazıyorum aklıma estikçe.. Edebiyat okuyoruz kendimizi geliştirmemiz lazım değil mi? :D

pegasus_dna

Forum Editörü
teşekkürler arakadaşlar yorumlarınıza sevindim gerçekten iyiki varsınız, kesinlikle dua çok iyi geliyor.. kuran-ı kerim kurtarıcım oluyor her zaman... resim bende çiziyorum karakalem ve ebru sanatı yapıyorum...

anlatamıyorum duygularımı tam olarak ,sıkışmış gibi olursunuz ya öyle .... geçti şükür şimdi bisiklet falan sürdüm sonra çileklerimle ahududularımla ilgilendim... iyi geldi.... tekrar sağolasınız dostlarım sizi çok seviyorum emin olun....

sizde skıntılarınızı buraya aktarın ....dertleşiriz

suhedaa

Yeni Üye
:D sende ii ki varrsn iyi olmana sevndm

pegasus_dna

Forum Editörü
öpüyorum sizi yürekten canlarım benim

MasterOfPuppets

Yeni Üye

Al bendende okadar.

pegasus_dna

Forum Editörü
off erik ağacından atlarken bileğimi burktum off,evdeki bardakları deviridm kırıldı hepsi çok sakarım, bileğim de acıyor,

pegasus_dna

Forum Editörü
biizm bahçemiz meyve ağaçları falan var evin etrafında aklına gelebilcek herşey var ahududu, çilek,börtlen falan da var ,,,canım erik yemek istedi en tepeye çıktım ağacın ben meyveyi ağaçta yemeyi çok severimm,,,yere inerken direk ineyim dedim atladım burktum:S annem de azar işittim yerinde dur diye

MasterOfPuppets

Yeni Üye
biizm bahçemiz meyve ağaçları falan var evin etrafında aklına gelebilcek herşey var ahududu, çilek,börtlen falan da var
Ne güzel bahçe, ağaç filan, keşke bizim burda da olsa :)

,,,canım erik yemek istedi en tepeye çıktım ağacın ben meyveyi ağaçta yemeyi çok severimm,,,

Ağacın tepesinde meyve yersen sonun böyle olr... :D

yere inerken direk ineyim dedim atladım burktum:S annem de azar işittim yerinde dur diye

Neyse Yazık sana. Geçmiş olsun... ;)

pegasus_dna

Forum Editörü
allah razı olsun ben alışığım genelde olur :d:D:D:d

suhedaa

Yeni Üye
off erik ağacından atlarken bileğimi burktum off,evdeki bardakları deviridm kırıldı hepsi çok sakarım, bileğim de acıyor,
oyy kıyamamm kız gelde deme anam ne işin var senin ağaç tepelerinde kocaman kız oldun artık Allah korusun çok kötü şeyler olabilir hem sen bensz erik yersen ....:D:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara