ingilizce öğretmenliği!

samed

Yeni Üye
merhaba ben ingilizce öğretmenliği bölümünü tercih ettim acaba dersleri nasıl bir de bu yurt konusunda bilgim yok acaba devlet yurduna mı gitsem yoksa özel bir yurda mı gitsem önerisi olan varsa lütfen yazsın..ayrıca bu kayıt için ne yapmam gerekiyo kayıt,para yatırma falan varmıs onlar nasıl olcak acaba bilgi verirsenz sevinirim.bu arada anadolu üniversitesini kazandım..yurt için gerekli olur diye söyleyeyim.:)

BakNeDiycem

Yeni Üye
s.a merhaba arkadaşım benim san tavsiyem ozel yutrlar yada evlerde kalman san daha yararlı olacaktır bu bolumun dersleri biraz cıkdur ama yaparsın insallah sen yurt konusunda gene de sıkıntın olursa san yardımcı olabilirim :)

taskinengin

Yeni Üye
samed öncelikle tebrik ediyorum güzel bölümü kazanmışsın.yurt konusunda özel yurtları tercih et çünkü eskişehir in kara kışında saat 4 te okula gitmek büyük bi işkence oluyor.dersler ise kolay ama ev ödevi çok fazla oluyor ve arkasından bu verilen ev ödevleri not a yansıtlıyor devamsızlık hakkın cok kısıtlı.ayrıca öss de vermiş oldugun ev adresine gerekli bütün bilgiler dosya halinde gönderilecek hiç telaş yapma örgün kayıtlarına göre biraz geç gelir.başarılar dilerim

samantha

Yeni Üye
İngilizce öğretmenliği çok güzel, kazanması zor bir bölümdür. Ve ciddi ciddi çalışmazsan seni çok zorlar.. :) Ben ingilizce öğretmenliği mezunuyum..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz