Sewgilinize hediye alcaksınız ne alırdınız ??

wow

Banned
ben baslıyım..
elbıseden baska bısey almazdım :D kıyafet olsun havadan sudan olsun :)

sema@

Yeni Üye
maddi anlmdaki hediye bnce çok önemli olugunu düşünmüyorum.
ona en büyük hediye kendim oldugunu düşünüyorum tabi benim içinde en büyük hediye o.

ECRİN90

Özel Üye
elbette maddiyat önemli değil ama benim aldığım bişeyi sürekli taşıması güzel olurdu. Klasik olucak ama ilk hediyemse saat alırdım :)

wow

Banned
maddi anlmdaki hediye bnce çok önemli olugunu düşünmüyorum.
ona en büyük hediye kendim oldugunu düşünüyorum tabi benim içinde en büyük hediye o.
bende ole dusunuyorum semacım ama su ankı sartlar bunu yapmamı engellıyo;) benım ıcın gercektende en buyuk hedıye o:p

sema@

Yeni Üye
elbette maddiyat önemli değil ama benim aldığım bişeyi sürekli taşıması güzel olurdu. Klasik olucak ama ilk hediyemse saat alırdım :)
önemli degil dediysemde hediye olarak degilde kndi begenmiş sevdigi kişiyede yakışır diyosa alırsın elbet(elbise,çanta,ayakkabı,parfüm,yüzük,kolye,taç:D)herşey olur:D

wow

Banned
cokkkkkk param olsa :):) araba alırdım oprl astra tek kapılılardan sevınsın garibim :D

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Sevgilim olmadıgından cevap vermiyorum. Ama varken elbise, şapka, eldiven gibi şeyler ve bir gün istemeye gideriz diye çikolata :D alıyordum.

wow

Banned
en kısa zamanda gıtcem ısallahhhhhhhhhhhh :) dugunumöe cagırcam herkesi :D bı kucuk altın 50 tl desek 10 kişi gelse 500tl ooooooo iyi iyi :p:p

pegasus_dna

Forum Editörü
şimdi yok sevgilim olduğunda en çok tşört alırdım... bana parfüm,kolye, en çok yüzük alıyodu...her 3 ayda yüzük tazeliyoduk.....neyse hiçbişey almaya gerek bir bütün döner yanına ayran alırım hediye...:D:D:D

hayat42

Yeni Üye
evet orası öle aman ya nie onun için para harcayacam ben ne zorluklarla kazanıyorum parayı alcam ayrıldıktan sonra atacak hıh almam

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO