Beşiktaş 9 Futbolcunun Biletini Kesti

Hazır-Cevap

Özel Üye
Beşiktaş, bonservisi elinde bulunan 11 yabancı futbolcunun tam 9'unu elden çıkarmaya karar verdi!.. Kimler mi?

Beşiktaş, bonservisi elinde bulunan 11 yabancı futbolcunun tam 9'unu elden çıkarmaya karar verdi.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre; Siyah-Beyazlıların sadece Ernst ve Ferrari'yi kadroda tutmayı planladığı, diğer oyuncular içinse uluslararası menajerlere yetki verdiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın yollarını ayırmak istediği yabancı futbolcuların listesi şöyle: Delgado, Tabata, Tello, Fink, Bobo, Holosko, Sivok, Zapotocny (Bursa'da kiralık), Schildenfeld (S. Graz'da kiralık)

Siyah-Beyazlıların listeyi gönderirken, Sivok ve Holosko'nun isimlerinin yanına "Dünya Kupası finallerinde oynayacak" diye not yazdıkları da belirtildi.

Beşiktaş'ın bir süredir peşinden koştuğu ve görüşmelere başladığını resmen açıkladığı Ricardo Quresma transferine son noktayı koymak için harekete geçtiği de bildirildi.

Başkan Yıldırım Demirören ile birlikte yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun İtalya'ya gittikleri
ifade edildi. Yöneticilerin, İnter kulübüyle bonservis pazarlığı yapacakları öğrenildi.

İnternetHaberden Alıntıdır.

?

.............................

Misafir
bi dedikleri bi dediğini tutmuyo daha dün habertürkde bende kalacaklar arasında delgadoda vardı burda da gidecekler arasında .... :confused: Futbol haberleri son zamanlarda gereksiz laf kalabalığı yapılan ortam haline geldiğini düşnüyorum ... :rolleyes:

avci41

Yeni Üye
yalan haber 9 u birden nereye gidiyomuş cok komik haberler cıkmaya başladı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Valla ben internet haberden okuduklarımı paylaştım.Aslı doğru ya da yanlış bilmiyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara