Ne Tarz Müzikler Dinlersiniz?

Tarzınız?

• Kullanılan toplam oy
    8

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Böyle bir anket görmediğim için başlatıyorum. Soru gayet açık... ;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Ruh halime göre degişir
Pop rack arabesk slov o gün hangi moddaysam :rolleyes:

pegasus_dna

Forum Editörü
arabesk-fantazi damar parçalar hariç hepsini dinlerim pop da sevmiyorum.....

dinleidğim türler, rock çok seviyorum..metal dinlemiyorum rock &rap, jazz bazen, R&B-hip hop, türkleri de çok severim ,bunun yanında tasavvufi dinlerim

MasterOfPuppets

Yeni Üye
arabesk-fantazi damar parçalar hariç hepsini dinlerim pop da sevmiyorum.....

dinleidğim türler, rock çok seviyorum..metal dinlemiyorum rock &rap, jazz bazen, R&B-hip hop, türkleri de çok severim ,bunun yanında tasavvufi dinlerim

İlahi - Tasavvuf seçeneğini eklemeyi unutmuşum. Aslında aklımdan geçmedi değil... :)

seher

Özel Üye
rock rap hiphop metal en sevdiğim ve dinlemekten vazgeçmeyeceğim müzik türleridir.güzel anket teşekkürler:)

pegasus_dna

Forum Editörü
bende rocksız yapamam asla, müzik fazla dinlemem seçiciğim bu konuda, linkin park delisiyim ,türkiyede alternetif rock grupları başarılı,pentegram çok sveiyorum hayko cepkin favorim daha çok var, rapte snoop dogg çok seviyorum, rock static X var çok deli bir grup

MasterOfPuppets

Yeni Üye
rock rap hiphop metal en sevdiğim ve dinlemekten vazgeçmeyeceğim müzik türleridir.güzel anket teşekkürler:)
Rica ederim. :)

bende rocksız yapamam asla, müzik fazla dinlemem seçiciğim bu konuda, linkin park delisiyim ,türkiyede alternetif rock grupları başarılı,pentegram çok sveiyorum hayko cepkin favorim daha çok var, rapte snoop dogg çok seviyorum, rock static X var çok deli bir grup
Ne güzel :) bu kadar çok Rock seviyosan ki ( saydıklarının içinde Pentagram gibi saygın bir Heavy grubu da var ) sencede sınırları aşmanın zamanı gelmedi mi :D

Artık bir kademe atlayıp tam anlamıyla Heavy Metal dinlemeye başlamalısın bence :p ;)

pegasus_dna

Forum Editörü
en ağır static X var grup onu dinliyorum arada biliyomusun bu grubu süper gerçekten tavsiye ederim.... metalica dnliyordum birkaç sene önce bilimsel bir araştırmada metal müzik suyun şeklini değiştiriyor ve su aynı tepkiyi britney'in parçalarına veriyor bunu okuduktan sonra ağır rock takılmıyorum ....

MasterOfPuppets

Yeni Üye
en ağır static X var grup onu dinliyorum arada biliyomusun bu grubu süper gerçekten tavsiye ederim.... metalica dnliyordum birkaç sene önce bilimsel bir araştırmada metal müzik suyun şeklini değiştiriyor ve su aynı tepkiyi britney'in parçalarına veriyor bunu okuduktan sonra ağır rock takılmıyorum ....
En ağır static x diyorsan Sana Cannibal Corpse'yi bir dinle derim ;)

Birde son dediğini anlamadım bilimsel filan? :confused:

pegasus_dna

Forum Editörü
bilimsel dediğim şu , su tepki verir anladın mı? suya her türlü müzik dinletliyor ilahiden tut hard rocka kadar metal falan....bunun sonuncunda suda kararma oluyor metalica dinletildiğinde ilahi dinletildiğinde su güzelleşiyor.... su kristal yapılara sahiptir.

MasterOfPuppets

Yeni Üye
bilimsel dediğim şu , su tepki verir anladın mı? suya her türlü müzik dinletliyor ilahiden tut hard rocka kadar metal falan....bunun sonuncunda suda kararma oluyor metalica dinletildiğinde ilahi dinletildiğinde su güzelleşiyor.... su kristal yapılara sahiptir.
Hımm. Peki Birtney nerden çıktı? :D

pegasus_dna

Forum Editörü
bende hayko konseri istiyorum valla buraya geldiğini duymadım üniversite çağırdı bilmiyorum, haftasonu dekana dicem istek yapsınlar...::D:D:D kan şovunu izlmek çok istiyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara