Ayrılamazsın...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
AYRILAMAZSIN

Aşk biter...Bu limandaki zamanın dolmuştur.Yelkenlerini şişirip engin denizlere açılmanın vakti gelmiştir artık.Bir özgürlük çağrısı gibi gelir başkalarına bu durum.Ama sen bilirsin ki,nice fırtına seni beklemektedir.Bu yüzden o limanı terk etmek istemezsin.

İçin hep hüzün doludur.Bir yanın bittiğini kabul etse de diğer yanın"belki yapılacak bir şey daha vardır"der. Durursun, kıpırdayamazsın. Bir tek adım bile atmak istemezsin. Öylece durup gözlerinin içine bakarsın. Sana yeniden "Gel" demesini beklersin ."Ben de senden ayrılamam"demesini beklersin. Ama o söz hiç çıkmaz ağzından,duyamazsın...

Gururlusundur ,istenmediğin yerde duramazsın. Ağzından "Evet, bence de bitmeliydi bu aşk" sözcükleri çıkar; ama, buna sen bile inanamazsın. Gururun, oyun oynamaya başlar sana. Önce "Belki biraz zaman vermeliyiz birbirimize" diyerek gururunu ucundan köşesinden yemeye başlarsın .Öyle bir an gelir ki, "Ne olur ayrılmayalım" demeye kadar vardırırsın işi. Bu sözleri nasıl söylediğine inanamazsın...

Alışmışsındır.Onun sıcaklığını hiç kimsede bulamayacağını bilirsin. Kimse onun gibi gülemez,kimse onun gibi dokunamaz. Kimseyi onun kadar sevemeyeceğini düşünmeye başlarsın. Bunlar içini sıkar. Nefes alamaz hale gelirsin. Ne uykular uykudur ne geceler gece...Bir kaç dakika huzurlu uykuya hasretsindir artık...Uyuyamazsın...

Ondan gelecek bir tek haberi umutsuzca beklersin. Telefonun yanında kaç gece sabahladığını hatırlayamazsın. Yoktur, bir tek haber bile yoktur. Beklemek, ölüm gibi gelir insana. Aslında ölüm fikri de pek garip değildir artık. Öylesine umutsuz kalırsın ki ölümü tek çare olarak görmeye başlarsın. Ölümle ilgili planlar yaparken bile onun tekrar geri dönme olasılığını hiç çıkarmazsın aklından. Bu yüzden ölemezsin...

Hayat devam ediyordur; ama, bir şey hep yarım, hep o eksiktir. Yüreğin asla eskisi gibi atmayacaktır. Başka aşklar seni kandırmayacaktır. Kimle beraber olursan ol, onu her zaman hatırlayacaksındır. Yıllar sonra bile olsa bir gün sana "gel" dese nerede ve kiminle olduğuna bakmadan ona koşacaksındır. Kahredici bir gerçektir bu. Bu gerçeği bilmek çok daha acı vericidir. Katlanırsın çünkü acı senin kardeşindir. O kim bilir kimle, hangi mutlu hayatın içinde yeni aşkının tadını çıkarmaktadır. Bunu da bilirsin. Bilirsin ama...
Ayrılamazsın...

Mehmet COŞKUNDENİZ

ECRİN90

Özel Üye
Bir yanın bittiğini kabul etse de diğer yanın"belki yapılacak bir şey daha vardır"der. Durursun, kıpırdayamazsın. Bir tek adım bile atmak istemezsin. Öylece durup gözlerinin içine bakarsın. Sana yeniden "Gel" demesini beklersin ."Ben de senden ayrılamam"demesini beklersin. Ama o söz hiç çıkmaz ağzından,duyamazsın...

aman ya rabbi :) teşekkürler ;)

seher

Özel Üye
gerçekten çok güzel bir yazı teşekkürler isokor:):rolleyes:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Güzel yazı ama eger limandan ayrılmazsan orda sıg sularda bogulacagını biliyosundur belkide limandan çıkmak en iyisidir:rolleyes:
Teşekkürler paylaşım için :)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
limandan çıkmak en ii si:rolleyes:
rica ederim ecrindoksan-akrepseher-toprakaslı

hayat42

Yeni Üye
çok güzelmiş teşşkürler ismail:)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
riccalar hatice:)

suhedaa

Yeni Üye
güzelmişş teşekkürler:)
bu arada hayırdır isokor dikkatimi çekti son günlerde böyle ayrılıkla alakalı şeyler paylaşıyorsn;)

Efsunnn

Yeni Üye
teşekekkürler çok güzelmiş

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
güzelmişş teşekkürler:)
bu arada hayırdır isokor dikkatimi çekti son günlerde böyle ayrılıkla alakalı şeyler paylaşıyorsn;)
Atilla İlhan
Çünkü ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili
Hiç bir anı tek başına yaşayamazlar
Her an ötekisiyle birlikte
her şey onunla ilgili.. kimi okudukça hüzünlenir, ii gelmez kimisi 'ben' okudukça rahatlıyorum 'son günlerde'nin bi suçu yok yani:):p
ricalar ;)

suhedaa

Yeni Üye
Atilla İlhan
Çünkü ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili
Hiç bir anı tek başına yaşayamazlar
Her an ötekisiyle birlikte her şey onunla ilgili.. kimi okudukça hüzünlenir, ii gelmez kimisi 'ben' okudukça rahatlıyorum 'son günlerde'nin bi suçu yok yani:):p
ricalar ;)
sevda karşılıklı sevmektir fakat artık öle sevdalar kaldı mı ki malesef çok az yada çoğusu karşılıksız sevgi oluyo sadece ama şiir gerçekten güzeldi anlayanlar için;)

wow

Banned
guzelmıs iso kardesım gercekten sagolasın....

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sende sağ ol özer ricalar..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar